جمعه 20th آوریل 2012 , ساعت: 11:04کد مطلب : 6312 نسخه قابل چاپ
ضرب و شتم ارژنگ داوودی در انفرادی

از اعزام صالح کهندل به بیمارستان جلوگیری به عمل آمد

صالح کهندل زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج در حالی با وخامت حال جسمی روبروست که دادستان از اعزام وی به بیمارستان جلوگیری می‌کند.

بنا به گزارش هرانا، صالح کهندل اخیرا و در پی وخامت حال جسمی‌اش با مشقت و اصرار فراوان سرانجام به بهداری زندان منتقل شد و پزشکان بر اساس آزمایش‌های به عمل آمده تشخیص داند که وی دچار افزایش شدید پلاکت خون است.

از سوی دیگرارژنگ داودی زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج پس از تحمل پنج روز شکنجه و آزار و اذیت جسمی در سلول‌ انفرادی، به سالن ۱۲ این زندان بازگردانده شد.

ارژنگ داوودی زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج پس از پنج روز که به بند سپاه در زندان رجایی شهر کرج منتقل شده بود، چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه به سالن ۱۲ بند ۴ بازگشت. وی به مدت پنج روز در یکی از سلول‌های انفرادی بند سپاه، تحت شکنجه و ضرب و شتم مامورین و بازجویان این بند قرار گرفت.

گفتنی است که آقای داوودی تاکنون چندین مرتبه در دادگاه انقلاب محاکمه و محکوم گردیده و در حال حاضر قریب به ۱۰ سال است که بدون مرخصی در زندان بسر می‌برد.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.