چهارشنبه 11th جولای 2012 , ساعت: 04:07کد مطلب : 16087 نسخه قابل چاپ
بی اطلاعی از سرنوشت بازداشت شدگان

ادامه بازداشت های فعالان مدنی و سیاسی در آذربایجان

با تشدید فشارها و محدودیتها بر فعالان سیاسی و مدنی آذربایجان،تعداد دیگری از این افراد در تبریز بازداشت گردیده اند.

بنابر اخبار ملی-مذهبی طی روزهای اخیر آقایان مسعود حسین زاده،وحید راستگو،وحید حبیب چشمه و هاشم میرزایی با حضور نیروهای امنیتی در منازل و تفتیش و ضبط وسایل شخصی شان دستگیر شده و به بازداشتگاه اداره ی اطلاعات تبریز منتقل گردیده اند و تا کنون هیچگونه اطلاع و دسترسی به وضعیت آنها توسط خانواده ها مقدور نبوده است.گفتنی است از اتهام یا علت دستگیری این افراد اطلاع دقیقی در دست نیست.

همچنین خانم مهسا مهدیلو از دیگر فعالان مدنی آذربایجان نیز که چندی قبل بازداشت و سپس آزاد شده بود مجددا” به دادگاه انقلاب تبریز فرا خوانده شده است.

در ادامه ی این رویدادها از تبریز خبر می رسد آقای امین زرگرنژاد از فعالان سابق دانشجویی تبریز که در حدود یک ماه قبل بازداشت گردیده و در بازداشتگاه اداره اطلاعات تبریز به سر می برد،طی روزهای گذشته به زندان تبریز منتقل شده است. این در حالیست که وی با توجه به قرار بازداشت دو ماهه ای که برایش صادر گردیده احتمالا” مجبور خواهد بود تا پایان این مدت در زندان تبریز محبوس بماند.


برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.