دوشنبه 4th فوریه 2013 , ساعت: 05:02کد مطلب : 36120 نسخه قابل چاپ
پرسش مهدی کروبی را علیرضا دبیر از چمران پرسید

احمدی نژاد ۳۲۰ میلیارد تومان دوران شهرداری اش را کجا هزینه کرده است؟

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران، گفت: چمران باید درباره عدم شفاف سازی شورا در هزینه‌کرد ۳۲۰ میلیارد تومان از سوی محمود احمدی‌نژاد، پاسخ دهد.

علیرضا دبیر در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره هزینه‌های فاقد سند ۳۲۰‌میلیارد تومانی دوران شهرداری سابق، گفت: این هزینه‌ها در حسابرسی مالی سال‌های ۸۲ تا ۸۴ مشخص شده است.

وی در پاسخ به اینکه چرا رئیس شورای شهر تهران نسبت به این هزینه که رقم آن زیاد است اطلاع رسانی نمی‌کند، افزود: این سوال را باید آقای چمران خود پاسخ دهد.

دبیر با بیان اینکه من به عنوان نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در شورای شهر با این سکوت موافق نیستم، تاکید کرد: باید این موضوع برای مردم تهران روشن و شفاف سازی شود که این بودجه کلان در کجا هزینه شده است چراکه تمامی بودجه‌های شهر از جیب مردم تامین می‌شود.

وی ادامه داد: این رقم در سال ۸۲ تا ۸۴ با سکه به قیمت۹۰ هزار تومان هزینه شده است و برآورد آن در شرایط کنونی با سکه یک و نیم میلیون تومانی رقم بالایی می‌شود از این رو باید نسبت به این بودجه شفاف سازی شود که این رقم کلان در کجا و برای چه اموری هزینه شده است.

به گفته عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران چند نفر ار اعضای شورای شهر تهران ماموریت دارند نسبت به این موضوع رسیدگی کنند و اطلاع رسانی کنند.

خاطرنشان می شود پیش از این مهدی کروبی یکی از رهبران جنبش سبز ایران در مناظره تلویزیونی با محمود احمدی نژاد از وی در مورد این ۳۲۰ میلیارد تومان سئوال کرده بود که احمدی نژاد از پاسخ به این سئوال طفره رفت.


  1. شیرازی

    چمران پاسخ بگوید ؟ رفیق دزد و شریک قافله ؟ خوب میداند که این مبلغ برای بیت رهبری و بیوت دیگر دولتمردان هزینه شده است

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.