سه‌شنبه 2nd آوریل 2013 , ساعت: 05:04کد مطلب : 40656 نسخه قابل چاپ
دبیر کل حزب موتلفه

احمدی نژاد وارد جریان سازی نشود

محمد نبی حبیبی در گفت و گو با ایلنا گفت توصیه من به احمدی نژاد این است که وارد جریان سازی در انتخابات نشود وی رئیس جمهور است و مردم از او انتظار دارند که مشکلات آنها را حل کند این که عناوینی جدیدی به کار ببریم جریان سازی است و باعث می شود رئیس جمهور از کار اصلی خود باز بماند.
دبیرکل حزب موتلفه در خصوص به کار گیری لفظ بهار برای مشایی عنوان کرد: من تصمیم دارم هیچ صحبتی راجع به مشایی نکنم.
محمدنبی حبیبی  در خصوص تعدد نامزدها در جریان اصولگرایی یادآور شد: راه اساسی و کارساز برای کاهش تعدد نامزدها را در این می دانستیم که تشکل های وابسته به جبهه پیروان نامزد خود را معرفی کنند که پس از این کار از بین نامزدهای معرفی شده سه نفر انتخاب شدند. مسیر ما این است که این نفرات را به ائتلاف بزرگ اصولگرایان معرفی کنیم.
وی افزود: در نهایت ما جامعتین را با انتخاب یک نامزد از میان گزینه های متعدد اصولگرایان فصل الخطاب می دانیم و معتقدیم این امر موجب کاهش تعدد نامزدها خواهد شد.
حبیبی در پاسخ به این سوال که اگر نامزدهای مورد تایید جامعتین از میان سه نامزد جبهه پیروان نباشد جبهه از چه کسی حمایت خواهد کرد، گفت: ما رسما اعلام کرده ایم که تصمیم محوریت جامعتین را می پذیریم ولو این که از نامزد ما حمایت نکنند حمایت ما از نامزدی نهایی است که مورد تایید روحانیت باشد.
دبیرکل حزب موتلفه در خصوص رایزنی نامزدهای احتمالی جبهه پیروان با سایر گروه ها و نامزدها عنوان کرد: هنوز به صورت رسمی جلسه و رایزنی صورت نگرفته است اما مذاکره با ائتلاف های دیگر را مفید می دانیم.
حبیبی همچنین در مورد خبر تشکیل ائتلاف حداکثری اصولگرایان که علاوه بر سه نامزد جبهه پیروان پورمحمدی نیز در آن حضور دارد گفت: من خبر تشکیل این ائتلاف را تایید می کنم حتی غیر از پورمحمدی ممکن است نامزدهای دیگری از جریان اصولگرایی به آن اضافه شود.

  1. صدای ایرانی

    و من باور دارم که خیزش آزادی‌خواهانه‌ای که در پس چهارسال سرکوب بی‌امان، آزرده و رنجور شد اما از بین نرفت، قطعا این توانایی را دارد که سرانجام اراده خودش را به حاکمیت کودتا تحمیل کند. بار دیگر به صحنه برگردد. نامزد مورد نظر خودش را به سیستم تحمیل کند. به نام او رای به صندوق بریزد و با تمام وجود و توانش از سرقت مجدد آرایش محافظت کند تا سرانجام بتواند به رویای خود جامع عمل بپوشاند و قاطعانه بگوید «بازگشت ما مهر ابطالی است بر رویای خام و پریشان کودتاگران».

    رادیو مجمع دیوانگان

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.