شنبه 20th آوریل 2013 , ساعت: 04:04کد مطلب : 42025 نسخه قابل چاپ
مجتبی ذوالنور:

احمدی نژاد در حق رهبر نمک نشناسی کرد/ تیم احمدی نژاد با ۵۰ میلیارد تومان وارد انتخابات شده است

مجتبی ذوالنور٬ مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه می‌گوید محمود احمدی‌نژاد در برابر حمایت‌های «ویژه» علی خامنه‌ای از وی «نمک‌‌نشناسی» کرده است.

به گزارش دیگربان به نقل از خبرگزاری دانشجو  آقای ذوالنور روز پنجشنبه (۲۹ فروردین) در جمع گروهی از استادان بسیجی شیراز گفته که «حضرت آقا همواره از روسای جمهور دو نوع حمایت عام و ویژه داشته است.»

محمود احمدی‌نژاد که سال ۱۳۸۴ با حمایت‌های آقای  خامنه‌ای در ایران به قدرت رسید از دو سال پیش به این سو در پی اختلاف با رهبر جمهوری اسلامی با ابوالحسن بنی‌صدر مقایسه می‌شود.

حامیان آقای خامنه‌ای طی دو سال گذشته به صراحت به رئیس دولت دهم درباره هم‌سرنوشت شدن با بنی‌صدر هشدار داده‌ و تهدید کرده‌اند چنانچه به رفتار‌های جنجال برانگیز خود ادامه دهد از قدرت برکنار خواهد شد.

احمدی‌نژاد در سال ۱۳۸۴ از سوی گروهی از حامیان خود به عنوان منتخب «امام زمان» و «معجزه هزار سوم» نامیده می‌شد٬ اما در حال حاضر از وی به عنوان فردی «منحرف» و «دروغگو» نام برده می‌شود.

مجتبی ذوالنور نیز در بخشی از سخنرانی خود به نام بنی‌صدر اشاره کرده و گفته اگر او در اوایل انقلاب کشته می‌شد مردم از وی به عنوان «شهید مقدس» یاد می‌کردند.

ذوالنور همچنین افزوده که تیم احمدی‌نژاد با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان وارد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد و نامزد اصلی این تیم نیز اسفندیار رحیم‌ مشایی است.


  1. شیرازی

    جناب {…} رهبر اصلا نمک دارد که در حقش نمک نشناسی کنند

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.