یکشنبه 24th فوریه 2013 , ساعت: 12:02کد مطلب : 37892 نسخه قابل چاپ
اعتراض دولت به اقدام عجیب صدا و سیما

احمدی نژاد از قطع برنامه مستقیم اطلاع نداشته است

قطع ناگهانی گفت و گوی محمود احمدی نژاد رئیس دولت دهم با اعتراض دولت مواجه شد.

به  گزارش شبکه ایران به نقل از مهر، سامانه پیامکی اطلاع رسانی دولت (پاد) در پیامکی که در ساعت ۲۳:۱۸ برای مخاطبان خود ارسال کرده است، نسبت به قطع پخش تلویزیونی گفتگوی رئیس دولت  با رسانه ها و پخش موسیقی و سریال به جای آن انتقاد کرد.

متن پیامک پاد به این شرح است: «صداوسیما در اقدامی غیرمنتظره پخش زنده گفتگوی رادیو تلویزیونی رئیس جمهور را به بهانه پخش آگهی، سریال و موسیقی قطع کرد»

خبرنگار مهر از جلسه رسانه ای با رئیس دولت دهم  کسب اطلاع کرد که وی نیز از قطع برنامه مصاحبه تلویزیونی بی اطلاع بوده است.

خاطرنشان می شود بعد از پرسش و پاسخ محمود احمدی نژاد با مرتضی حیدری در حالی که قرار بود رئیس دولت دهم به صورت مستقیم به سئوالات خبرنگاران پاسخ دهد ناگهان صدا و سیما از طریق زیر نویس اعلام کرد سئوالات خبرنگاران بعد از پخش سریال صدراعظم به صورت غیر مستقیم پخش خواهد شد.


  1. علی

    صدا و سیما مدتی است که بر علیه احمدی نژاد شده است . سری به سایت شبکه خبر یزنید و مطلبی با عنوان “از یک بوسه کاملا متفاوت تا دعای احمدی نژاد” را مشاهد نمایید

  2. شیرازی

    خوب صدا و سیما در بست در اختیار خامنه ای است و لابد بنفع ایشان نبوده که دستور قطع به حاج عزت داده اند و از طرفی هم احمدی نژاد باید بداند که ارزشش نزد حاج عزت و اربابش بسیار کمتر از آگهی و سریال است

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.