دوشنبه 8th سپتامبر 2014 , ساعت: 01:09کد مطلب : 66946 نسخه قابل چاپ
صبح امروز و به دلیل ضایعه پروستات

آیت الله خامنه‌ای تحت عمل جراحی قرار گرفت

آیت‌الله خامنه‌ای به دلیل بیماری پروتستات تحت عمل جراحی قرار گرفت به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر رهبری، دکتر مرندی رییس تیم پزشکی وی، در مصاحبه‌ای ضمن ابراز رضایت کامل از عمل جراحی پروستات انجام شده، گفت: این عمل جراحی بدون بیهوشی و با بی‌حسی موضعی انجام شد.

مرندی همچنین گفته‌است: عمل پروستات برای افراد در محدوده سنی سالمندی و حتی میانسالی، عمل رایجی است که در اغلب موارد نیاز به برداشتن پروستات بوجود می‌آید. البته وی در مورد برداشتن پروستات وی و خوش خیم یا بدخیم بودن آن توضیحی نداده‌است.
مرندی همچنین گفته‌است: عمل مزبور صبح امروز و در مدت کمتر از نیم ساعت با بی‌حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی و بدون هرگونه عارضه ای انجام شد.

مرندی درمورد زمان ترخیص رهبر جمهوری اسلامی از بیمارستان گفته است که بطور معمول مراقبت‌های بعد از این عمل برای همه بیماران بین ۳ تا ۵ روز در بیمارستان انجام می‌شود و در خصوص ایشان نیز همین روند طی خواهد شد.

همچنین حسن روحانی رئیس جمهور سفر خود را ناتمام گذاشته و برای عیادت وی به تهران بازگشته اما گفته است به توصیه آیت الله خامنه‌ای مسافرت کاری خود را ادامه خواهد داد.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.