سه‌شنبه 18th دسامبر 2012 , ساعت: 02:12کد مطلب : 32305 نسخه قابل چاپ

آغاز گلریزان برای سعدی افشار

با تشکیلی هیاتی متشکل از داوود فتحعلی بیگی، محمود عزیزی و اتابک نادری به عنوان معتمدین، گلریزان سعدی افشار بازیگر نام آشنای تئاتر آغاز شد.

 طی نشست سید عباس عظیمی مدیر عامل موسسه با داوود فتحعلی بیگی هنرمند پیشکسوت تاتر بنا شد با توجه به اینکه کمک های قبلی معاونت امور هنری که مورد توجه نیز بوده و برای ادامه درمان بیماری خاص آقای افشارکافی نیست از طریق کمک های مردمی طی برنامه گلریزان اقداماتی انجام شود.

به گزارش سی اچ ان، در این راستا هیئت معتمدی سه نفره از هنرمندان بر این برنامه نظارت می کنند تا بدون هیچ مشکلی و با بهترین وجه اجتماعی و شئونات لازم و در خور برگزار شود. از داوود فتحعلی بیگی-محمود عزیزی-اتابک نادری به عنوان اعضای هیئت معتمدین گلریزان سعدی افشار بازیگر نام آشنای تاتر میتوان نام برد.

داوود فتحعلی بیگی در این خصوص گفت: ما به دنبال برنامه ریزی ،جلب و هدایت مردمی به منظور تامین هزینه های درمان استاد سعدی افشار هستیم هنرمندی که عمر هنری خود را صرف شادی مردم کرد و از هیچ لحظه ایبرای خوشحال کردن آنان دریغ نورزید و سیاه بازی های او در یاد و خاطر مردم ماندگار است ویقینا در شرایط فعلی مردم تلاش میکنند لبخند و شادی را به چهره بازیگر سیا بازی بازگردانند .

وی در خصوص موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: هنرمندان پیشکسوت با حمایت معنوی به موسسه هنرمندان پیشکسوت سعی کنند آن را مورد توجه ویژه قرار دهند تا هر زمان که خدای ناکرده دچار مشکلی میشوند از توانایی های موسسه در صورت ضرورت و نیاز کمک بگیرند. پیشکسوتان باید موسسه از خود بدانند.

این نویسنده و کارگردان تاتر در خصوص حمایت های مالی گفت: حفظ شان و حرمت فردی و اجتماعی هنرمندان بر همه لازم و واجب لازم است و نمایندگان مجلس بخصوص کمیسیون فرهنگی –هیئت دولت باید توجه ویژه به اعتبار موسسه هنرمندان پیشکسوت داشته و نباید بودجه آن را نادیده بگیرند. این وظیفه دولت است که از هنرمندان به عنوان سرمایه های معنوی جامعه حمایت کند.

این خبر حاکیست شماره حساب ۰۲۱۶۰۷۲۵۲۸۰۰۵ بانک ملی شعبه وزارت ارشاد بنام موسسه هنرمندان پیشکسوت به همین منظور اعلام و نیز شماره شماره پیامک ۳۰۰۰۷۳۲۲۲ جهت ارتباط اعلام میگردد.


برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.