چهارشنبه 17th فوریه 2021 , ساعت: 05:02کد مطلب : 120085 نسخه قابل چاپ

نوشین جعفری برای اجرای ۴ سال حکم خود بازداشت و به زندان قرچک منتقل شد

وکیل نوشین جعفری خبر داد: نوشین جعفری برای اجرای حکم چهار سال حبس خود بازداشت و راهی زندان قرچک شد

امیر رئیسیان وکیل نوشین جعفری خبر از بازداشت و اجرای حکم موکل خود داد.

این وکیل دادگستری ضمن اعلام این خبر به امتداد گفت: روز گذشته ماموران اجرای احکام به درب منزل موکل اینجانب مراجعه و وی را برای اجرای حکم به زندان قرچک منتقل کردند.

این اتفاق در حالی رخ داده که حکم نوشین جعفری روز شنبه از دادگاه تجدید نظر به من ابلاغ شد و بدون هیچ ابلاغ و احضار و اخطار قبلی به درب منزل وی رفته و او را برای اجرای حکم بازداشت کردند.

گفته می شود دلیل اجرای این حکم با این سرعت، ترس از فرار موکل من بوده در حالیکه او طی این یک سال مشغول کارهای هنری خود بوده و حتی پروژه‌هایی در دست داشت که با ادعای خروج از کشور در تعارض است و تا جایی که می‌دانم ایشان هیچ قصدی برای خروج از کشور نداشت و از قضا امیدوار بود با مستندات واضحی که وجود دارد، این حکم نقض شود و قاعدتا اگر میخواست می توانست طی این مدت خارج شود.‌‎نوشین جعفری به تازگی به ۴سال حبس تعزیری بابت توهین به مقدسات و یک سال حبس تعزیری بابت فعالیت تبلیغی علیه نظام محکوم شده بود.

اکانت تویتری که به وی منتسب شده و به خاطر آن اکانت ، خانم جعفری را بازداشت کردند در تمام مدت بازداشت نوشین جعفری فعال بود و هنوز نیز به فعالیت ادامه می دهد و نوشین جعفری انتساب آن اکانت به خود را نپذیرفته است.

 


برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.