دوشنبه 22nd فوریه 2021 , ساعت: 02:02کد مطلب : 120138 نسخه قابل چاپ

توضیحات اداره کل زندان‌های تهران درباره درگذشت زندانی بهنام محجوبی

 

در حالی که پزشکی قانونی خبر داده است که پیکر بهنام محجوبی کالبدگشایی خواهد شد؛ اداره کل زندان های تهران توضیحاتی عجیب و نارسا ارایه داده و گفته است که؛

مرحوم محجوبی، اخیراً دچار مسمومیت از طریق مصرف خودسرانه دارو شده بود که بلافاصله جهت درمان به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شد.

فرد مورد اشاره، دارای سابقه بیماری بوده و به همین دلیل در جریان تحمل محکومیت، تحت نظر پزشک قرار داشته و تمام مراقبت‌های پزشکی در طول دوران حبس این محکوم به صورت کامل انجام شده است.

پس از بستری شدن این فرد در بیمارستان، اقدامات ویژه درمانی برای وی در نظر گرفته شد، که به‌رغم تلاش‌های فراوان کادر پزشکی، متاسفانه زندانی مورد اشاره فوت می‌کند.

بر اساس اعلام هم‌بندی‌‌های بهنام محجوبی وی با اراده و تصمیم خود و بدون مشورت پزشک اقدام به مصرف خودسرانه چندین داروی خود و دیگران در زندان به صورت همزمان کرده است که این ادعاها در حال بررسی دقیق همه‌جانبه است.

۱۲ بهمن ۹۹ با نظر مرجع قضایی به دلیل بیماری محکوم مورداشاره با تعویق اجرای مجازات وی موافقت و به وی ابلاغ می‌شود.

بررسی دقیق علت فوت این زندانی در پزشکی قانونی صورت میگیرد که نتایج ان متعاقبا اعلام خواهد شد.


برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.