شنبه 19th ژانویه 2019 , ساعت: 01:01کد مطلب : 110606 نسخه قابل چاپ

چگونه تهمت های کیهان تبدیل به کیفرخواست می شود

بعد از( مستند بهتان)ساخته حسین باستانی، خبر گزارهای حکومت شروع به رد این مستند کردند که در نظام بهتان زده نمی شود. در سال ۱۳۷۹ بند دوم کیفر خواست ۱۱ بندی بهتان بود.به موجب همین بند هم من ۵ سال زندان محکوم شدم.

در بند دوم کیفر خواست که توهین به مقدسات عنوان شد چندین نوار و مصاحبه و هم مقاله من را دستمایه تحریف کرده بودند تا از ان سندی برای توهین به مقدسات برای من جلوه دهند.که برخی را در زیر می اورم.

اما چرا استناد به واقعه اخیر می کنم چون کیهان حامی سر سخت محاکمه ملی مذهبی ها واز جمله من بود حتی جملات تحریف شده من را به عنوان محکومیت می آورد.

حسین شریعتمداری هم حامی سر سخت محاکمه ملی مذهبی ها بود. حتی می شد گاهی کیفر خواست ملی مذهبی ها را هم در کیهان دید که بعد بازجو ها ان را به عنوان کیفر خواست در دادگاه مطرح کردند.

من در سخنرانی از قول شریعتی گفته بودم امام زمان اعراب هر ۱۰۰ سال می اید امام زمان ما ۱۴۰۰ سال است نیامده است. این جمله را از قول من زده بودند. از قول من زده بودند که بازرگان و طالقانی شیعه نبودند من گفته بودم که بازرگان و طالقانی شیعه متعصب نبودند.

از قول من زده بودند که عاشورا یعنی تحقیر و جمود و خرافه. در حالیکه من از دو عاشورا در همان سخنرانی حرف زده بودم که بیشتر هم نقل قول از شریعتی بود.

در مورد نماز و نیایش از قول من زده بود نماز یعنی رفتاری بی روح که ادم اگر نخواند بهتر است.اما حرف من این بود که نیایش و نماز نیاز ادم است منتها ادمی باید احساس نیاز کند تا عمق نیایش را درک کند. نمازی که تغییری در تو ایجاد نکند نخوانی بهتر است.از قول من زده بودند که دین سنتی کپک زده است در صورتی که من اصلا چنین جمله ای نگفته بودم.

بهتان زدن رسم نهاد های امنیتی و قضائی شده است از چه چیزی فرار می کنند.

مورد من مشت نمونه خروار بود.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.