سه‌شنبه 13th آگوست 2019 , ساعت: 01:08کد مطلب : 113927 نسخه قابل چاپ

مبارزه با فساد خط مقدم آزادی است

خیلی ها مقام گرفته اند فراموش کرده اند منتقد رانتخواری و فساد بوده اند. یا سکوت کرده اند یا شریک که اولی هم دست کمی از دومی ندارد. کسانی که میگویند ما هم اگر جای آنها باشیم فاسد میشویم به مخاطب توهین میکنند. مبارزه با فساد، یک شبه حاصل نمیشود. نیازمند تمرین است. برای مبارزه با فسادهای بزرگ، باید از همان ابتدا با فسادهای کوچک مبارزه کرد ، از همان روز نخست سنگر اول را محکم گرفت. کسی که میگوید من هم اگر جای آنها باشم رانت میخورم و فساد میکنم مشخص است اعتماد به نفس ندارد. مشخص است در ناخودآگاه خود به امکانات مفسد حسودی میکند. حالا چرا راه دور برویم. مگر مهدی حاجتی نمیتوانست فساد کند؟ مگر مهدی نمیتوانست بر فساد چشم پوشی کند و حتی شریک شود؟ چرا شریک نشد؟ چون مرام زندگی اش را با مرام مصدق پیوند زده.
وقتی از او درباره تصویر مصدق بر صفحه موبایل ، کامپیوتر و …این همه یاد آن پیر احمدآباد پرسیده اند گفته است مصدق برای ما یادآور همه چیزهایی است که برای ایران میخواهیم . یعنی چه؟ یعنی اینکه به خاطر مردم ایران به خاطر میلیونها ایرانی غرق در فقر و نابرابری نه فساد میکنیم و نه در برابر فساد سکوت. حالا عده ای غرق در امکانات و حقوقهای نجومی فراموش کرده اند آرمانهایشان را . پس وقتی به توجیه کارهای آنها افتادید از مهدی حاجتی محبوس یاد کنید که امروز جایگزینش‌را در شورای شهر شیراز معرفی کرده اند. مبارزه با فساد خط مقدم آزادی است. شراکت در فساد و توجیه آن خط مقدم بندگی برای استبداد است.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.