سه شنبه ۱۷ام مهر ۱۳۹۷ , ساعت: ۰۲:۰۷کد مطلب : 109556 نسخه قابل چاپ

جاسوس و فتنه گر را در بیوت و تشکیلات خود جستجو کنید

کانال سایبری عماریون (شبکه تحلیلی- سیاسی جبهه حزب الله) که ظاهرا وابسته به اطلاعات سپاه است، در خبری سراسر کذب ادعا کرده است که من به همراه چند نفر از فعالین سیاسی خارجِ کشور (آقایان مهاجرانی, نگهدار و مزروعی) و دو نفر از “اصلاح طلبان شاخص” داخل کشور دیدارهایی را با جان کری و مقامات امنیتی چند کشور اروپایی انجام داده ایم؛ وهدف از این ملاقاتها قانع کردن طرفهای مقابل بر این ادعا بوده که نظام جهموری اسلامی در حال سقوط است و هیچ گزینه ای بهتر از اصلاح طلبان برای جایگزینی آن وجود ندارد.

هدف از این چند جمله تکذیب این خبر دروغ نیست زیرا کذب بودن خبر از محتوای آن کاملا مشخص است و ما هم به اتهامات بدتر از اینها که با سخاوت مقامات امنیتی از جیب مردم به وفور منتشر می شود عادت کرده‌ایم. بعلاوه برای آگاهان روشن است که ما از حامیان سر سخت استقلال کشور هستیم و نیک می دانیم که مبارزه با استبداد بدون حفظ استقلال بی معنی است.

مبارزه با استبداد و چپاولگران جز با تکیه به اراده و تلاش تک تک مردم ایران عزیز به نتیجه نمی رسد و نباید در این راه پر هزینه و پر فراز و نشیب دست به سوی قدرتهای خارجی دراز کرد.

نکته قابل توجه این خبر کذب، رسانه منتشر کننده آن است؛ رسانه ای که چند وقت پیش دونفر از اعضای ارشدش به اتهام جاسوسی برای اسراییل دستگیر شدند.

در واقع هدف از این نوشته هشدار به آنهایی است که همه جا به دنبال فتنه گر و جاسوس می گردند و از درون خانه، بیوت و ادارات و تشکیلات خود غافل هستند.

شما که نام و نشان و وابستگی سازمانی افرادی را که اکنون به جرم جاسوسی برای اسراییل در زندان هستند را دارید. نگاهی به آن کنید و اگر بدنبال فتنه گر و جاسوس هستید اول آنها را در بین خود جستجو کنید نه افراد وطن پرست.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.