شنبه ۳۰ام بهمن ۱۳۹۵ , ساعت: ۰۴:۱۱کد مطلب : 101712 نسخه قابل چاپ

نکوداشت شادروان فرشته بازرگان برگزار شد(گزارش تصویری)

برنامه نکوداشت یاد و خدمات شادروان فرشته بازرگان، فرزند زنده یاد مهندس بازرگان، روز جمعه ۲۹ بهمن طبق برنامه از ساعت ۹ تا ۱۱ در سالن مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با حضور اعضای خانواده و جمع کثیری از یاران، دوستان و علاقمندان خانواده مهندس بازرگان و نهضت آزادی ایران، همکاران مجتمع رعد و شاگردان آن مرحومه برگزار شد.

در این برنامه پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید، خانم دکتر مریم رسولیان از سوی مجتمع رعد، خانم دکتر جوادی از شاگردان و دوستان قدیمی آن مرحومه، دکتر علی اصغر غروی پژو هشگر قرآنی و عضو شورای مرکزی نهضت آزادی، مهندس ابوالفضل بازرگان رئیس شورای انجمن اسلامی مهندسین، و خانم دکتر زهرا بازرگان فرزند ارشد خانواده در خصوص ابعاد مختلف شخصیت و همچنین خدمات فرهنگی و اجتماعی آن زنده یاد سخنرانی کردند و در پایان برنامه پیام تشکر آقای دکتر بنی اسدی که به همین مناسبت دریافت شده بود توسط برادر زاده ایشان قرائت شد. همچنین ضمن برنامه، کلیپی از مراسم خاکسپاری آن مرحومه در آمریکا پخش گردید.

در این برنامه جمعی از شخصیت‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی چون سید محمود دعایی، مصطفی معین، عبدالله نوری، غلامحسین کرباسچی، حسین انصاری راد، حبیب الله پیمان، مصطفی تاجزاده، علیرضا رجایی، فاطمه راکعی، حسین کروبی، غلامرضا امامی، محمد جواد حق‌شناس، اعظم طالقانی، لطف الله میثمی، ابوالفضل قدیانی، هادی قابل و… حضور داشتند.

منبع: کانال تلگرام نهضت آزادی

 


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.