چهارشنبه ۲۰ام تیر ۱۳۹۷ , ساعت: ۰۱:۰۴کد مطلب : 108500 نسخه قابل چاپ

پیام های تسلیت علی شکوری راد، محمدرضا عارف، محمد سیف زاده،علی نظری،حزب کارگزاران سازندگی، انجمن اسلامی دانشگاه تهران به مناسبت درگذشت محمد بسته نگار

☑️پیام تسلیت دبیر کل حزب اتحاد به‌مناسبت فوت محمد بسته نگار

✔️علی شکوری راد دبیر کل حزب اتحاد فوت محمد بسته نگار را به طاهره طالقانی همسر آن مرحوم تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

بنام خدا
سرکار خانم طاهره طالقانى

✔️درگذشت همسر والامقام سرکارعالى مرحوم محمد بسته نگار که در همه عمر به اعتلاى اسلام و ایران مى اندیشید و زندگى خود را صرف آرمانها و ارزشها نمود را به شما و سایر بازماندگان، بستگان، همراهان و علاقمندان آن مرحوم تسلیت عرض مى‌کنم.

✔️از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای جنابعالی و سایر بازماندگان و بستگان صبر و اجر مسألت دارم.

علی شکوری راد
۹۷/۴/۲۰

#امتداد

درگذشت جناب آقای محمد بسته‌نگار از مبارزین دوران انقلاب موجب تاثر و تالم شد.

ایشان انسانی آزاده و نواندیش بودند که در سال‌های قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در همراهی با آیت‌الله سید محمود طالقانی نقش موثر و چشم گیری داشتند.

اینجانب درگذشت این انسان شریف و مومن را به خاندان معزز طالقانی و بسته‌نگار بویژه به همسر فداکار و صبور ایشان سرکار خانم طاهره طالقانی و فرزندان آن مرحوم و سایر بستگان داغدار تسلیت عرض می کنم. از خداوند متعال برای جناب بسته‌نگار علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسالت می‌کنم.

محمدرضا عارف

« انا لله و انا الیه راجعون »

از ملک ادب حکم گزاران همه رفتند

شوبار سفر بند که یاران همه رفتند

درگذشت زنده یاد آقای محمد بسته نگار سخنگوی شورای فعالان ملی مذهبی و از اعضای سابق جبهه ملی ایران و داماد مرحوم آیت الله طالقانی را به همسر ایشان سرکار خانم طاهره طالقانی و دیگر بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفته و سلامتی این بزرگواران را از درگاه خدای بزرگ خواستار است.

اصفهان – فضل الله صلواتی – ۱۹ تیرماه ۱۳۹۷

شادروان محمد بسته نگار با انبوهی از حسنات و مبارزه در راه آزادی مردم واستقلال ایران در دو نظام قبلی و فعلی و عضو فعال و متعهد کمیته ی انتخابات آزاد و سالم و
عادلانه به دیار باقی شتافت.

این ضایعه ی اسفناک را به ملت ایران و خانواده محترم ایشان تسلیت میگویم.

دبیر انتخاب آزاد و سالم و عادلانه؛
سیدمحمد سیف زاده

علی نظری:
الذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا

سرکار خانم طاهره طالقانی دخت آزادیخواه ابوذر زمان

اینک که روح ملکوتی معلم قران ،اسلام پڑوه بی ادعا و همسر عزیزتان به ملکوت اعلی پیوسته است بر خود لازم می دانیم از زحمات طاقت فرسای سرکار در دوره طولانی بیماری آن متفکربزرگ دینی تقدیر نماییم.
قطعا خدای رحمان و رحیم برای آن آموزگار پارسای زمانه ما به پاس شصت سال انس با قرآن اجری وافر قائل است.
محمد بسته نگار مصداق«عاش سعیدا و مات سعیدا»بود.
این مصیبت را به شما و فرزندان داغدار و بیت معظم بسته نگار تسلیت عرض می نماییم.
روزنامه مستقل
◾️پیام تسلیت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران در پی درگذشت جناب آقای محمد بسته نگار​

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِیمِ

وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِینَ

بیت معظم حضرت آیت الله طالقانی
سلامٌ علیکم

مصیبت درگذشت جناب آقای محمد بسته نگار که عمر خود را صرف مجاهدت در راه حق، پژوهش‌گری دین و فعالیت مدنی برای بهبود شرایط سیاسی-اجتماعی کشور کرده بود را به همسر مکرمه ایشان سرکارخانم طاهره طالقانی و بیت معظم حضرت آیت الله طالقانی تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت و غفران واسعه الهی مسئلت داشته و برای خانواده و بازماندگان ایشان آرزوی صبر و اجر داریم.
ایشان که عضوی از شجرۀ طیبه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران بودند همواره همچون معلمی دل‌سوز به هدایت و حمایت انجمن اسلامی دانشجویان پرداختند؛ قطعاً فقدان این یار صدیق حضرت آیت الله طالقانی ضایعه‌ای بزرگ برای خانوادۀ انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران است. باشد که همگان راه او را ادامه دهند.

وَالسَّلَامُ عَلَى عِبادالله الصّالِحین
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران
نوزدهم تیرماه هزار و سیصد و نود و هفت

 

هوالباقی

▪️درگذشت فعال سیاسی دیرین، مسلمان و ملی مرحوم مهندس محمد بسته‌نگار فقدانی بزرگ برای آنانی است‌ که ایران و منافع ملی را دغدغه نخست خود قرار داده‌اند.

▪️صداقت و پایمردی از ویژگی‌های بارز در عمر سیاسی آن مرحوم بود.

▪️کارگزاران سازندگی ایران ضمن تسلیت فوت غم‌انگیز مهندس بسته‌نگار به همه آنان که در طول دهه‌های اخیر خود را به جریان ملی-مذهبی نزدیک دانسته‌اند و همچنین خانواده مرحوم آیت‌الله محمود طالقانی، از خداوند متعال برای روح آن مرحوم رحمت و مغفرت می‌طلبد.

روابط عمومی حزب کارگزاران سازندگی ایران


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.