شنبه ۲۹ام مهر ۱۳۹۶ , ساعت: ۰۹:۰۷کد مطلب : 105539 نسخه قابل چاپ

پیام تشکر مهندس محمد توسلی، دبیرکل نهضت آزادی ایران از ملت ایران

مهندس محمد توسلی، دبیرکل نهضت آزادی ایران،  با انتشار پیامی  از ملت ایران تشکر کرد.

به گزارش ملی مذهبی متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
سپاس از ملت شریف ایران

پس از درگذشت زنده‌یاد دکتر ابراهیم یزدی، دبیرکل فقید نهضت آزادی ایران، جمع کثیری از اقشار گوناگون مردم به ویژه جوانان و دانشجویان، از نقاط مختلف کشور، با شرکت در مراسم تشییع، تدفین و نکوداشت سوم و چهلم، با خانواده، یاران و همفکران آن عزیز همدلی و همراهی کردند.

این حضور گسترده و دریافت پیام‌های تسلیت رهبران و اعضای احزاب سیاسی، اساتید دانشگاه و حوزه، شخصیت های مستقل سیاسی و علمای دینی آزادی‌خواه؛ برگزاری مراسم در انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی، دانشگاه صنعتی شریف و نیز احزاب و نهادهایی که در شهرستان‌ها به رغم تلاش مجدانه و اخذ مجوزهای قانونی، موفق به برگزاری مراسم نشدند و همچنین اصحاب رسانه که با انتشار گزارش های خبری، گفت و گوها و یادداشت های مرتبط، به رسالت آگاهی بخشی خود عمل کردند، موجب تسلی و ترغیب بیشتر ما در ادامه راه شد. وظیفه خود می دانم که از سوی خانواده محترم دکتر یزدی و اعضای نهضت آزادی ایران از تمامی بزرگواران و همراهان ِهمدل تشکر و قدردانی کنم.

همچنین، پس از اعلام انتخاب اینجانب به عنوان دبیرکل توسط شورای مرکزی نهضت آزادی ایران، پیام های فراوانی از سوی افراد و اشخاص مختلف سیاسی اعم از حقیقی و حقوقی دریافت شد که با اظهار لطف، آینده ای پربارتر را برای این حزب دیرپای ملی و اسلامی آرزو کرده بودند.
ضمن سپاس از این بزرگواران، دوستان و یاران، امیدوارم که با استعانت از پروردگار و همراهی مردم شریف و همگامی بیشتر یاران و رفع محدودیت‌ها در ادامه “راه طی شده” رهبران فقید نهضت، مهندس مهدی بازرگان، آیت الله سید محمود طالقانی، دکتر یدالله سحابی، دکتر احمد صدر حاج سید جوادی و دکتر ابراهیم یزدی موفق بوده و به وظایف دینی و ملی خودمان در راستای تحقق مطالبات تاریخی ملت ایران، به ویژه “آزادی و حاکمیت ملی”، عمل کنیم.

محمد توسلی
دبیرکل نهضت آزادی ایران
۲۷ مهرماه ۱۳۹۶


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.