پنج شنبه ۶ام مهر ۱۳۹۶ , ساعت: ۰۱:۰۷کد مطلب : 105290 نسخه قابل چاپ

پیام تشکر دبیر کل نهضت آزادی از حسن روحانی

دبیرکل نهضت آزادی ایران از حسن روحانی به خاطر صدور پیام تسلیت به مناسبت درگذشت دکتر ابراهیم یزدی  و حضور وزیر خارجه و معاون رئیس جمهوری  در مراسم ترحیم ایشانن تشکر کرد.

به گزارش ملی مذهبی متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

باسلام و احترام، ضمن گرامی‌داشت یاد و راه حسین بن علی (ع) در این ایام ماه محرم و در آستانه تاسوعا و عاشورا، لازم می‌دانیم در پاسخ به پیام‌های تسلیتی که جنابعالی و همچنین جناب آقای دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور و جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف وزیر محترم امور خارجه به مناسبت درگذشت زنده‌یاد دکتر ابراهیم یزدی دبیر کل فقید نهضت آزادی ایران ابراز داشتید و همچنین از بابت شرکت جمعی از همکاران محترم دولت در مراسم تشییع و برنامه نکوداشت آن مرحوم، افزون بر وزیر محترم امور خارجه، از جناب آقای دکتر کمال خرازی وزیر اسبق امور خارجه، جناب آقای دکتر علی اکبر صالحی وزیر پیشین امور خارجه و معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، جناب آقای دکتر بهرام قاسمی سخنگوی محترم وزارت امور خارجه و سرکار خانم شهیندخت مولاوردی دستیار محترم رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی مراتب سپاسگزاری خود، یاران و خانواده محترم آن زنده‌یاد را اعلام ‌داریم.

توفیق جنابعالی و همکارانتان را در تداوم مشی عقلانیت، اعتدال و امید و نیز تلاش روزافزون دولت دوازدهم در راستای آرمان‌های تاریخی ملت ایران و تحقق حاکمیت قانون و حقوق اساسی ملت و نیل به تعالی اخلاق، آزادی، توسعه و عدالت را از خداوند متعال خواستاریم.

محمد توسلی
دبیرکل نهضت آزادی ایران
پنجم مهرماه ۱۳۹۶

 


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.