چهارشنبه ۲۰ام تیر ۱۳۹۷ , ساعت: ۰۲:۰۴کد مطلب : 108501 نسخه قابل چاپ

پیام تسلیت مینومرتاضی و حبیب الله پیمان برای درگذشت محمد بسته نگار

به نام خدا
در زمانه ای که امواج سخت بحران های اجتماعی اقتصادی سیاسی پی در پی و از چپ و راست بر بدنه کشتی دستخوش تلاطم امواج جامعه ضربه می زنند و آرام و قرار از سرنشینان سلب کرده اند . در وضعیتی که انبوه خلق بی پناه و محنت زده خود را در فضای تاریک شبی گریزان از صبح حس می کنند و هراسان در جستجوی راه نجات در پی روزنی از روشنایی می گردند انسان های پاک و با شرفی که دل درگرو مهر وطن و عشق به هم میهنانشان دارند و مردم به انان اطمینان و باورشان دارند به منزله چراغ های روشن در ظلمت شب وبیم موج و تردید های حایل راهنما و راهگشا ی مردمی می شوند که هماره عاشقانه پروای نجات شان از ظلمات را چونان مشعلی فرزوان در قلب و جان شان پروارنیده و محفوظ نگاهداشته اند. یار دیرین مان جناب محمد بسته نگار مرد روزهای سخت و مشعل روشن شبهای تاریک در زمره چنین انسانهایی بود.

محمد بسته نگارمبارزی دیرپا و مقاوم با روحیه ای آرام و مسالمت جو از تبار چنین شخصیت های مرجع در تاریخ معاصر میهنمان بود که تا آخرین نفس و تا زمانی که قلب پرمهرش از تپیدن خسته شد و بازایستاد در کنار مردم و به عشق مردم در منتهای سادگی شادمانه زیست و سر افرازانه رهسپار سرای جاوید گشت . در اندوه از دست دادنش سوگواریم وخود را در غم همسر مهربان و وفادار و خانواده گرم و صمیمی و سربلند بسته نگار و طالقانی شریک می دانیم .

مینومرتاضی و حبیب الله پیمان


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.