شنبه ۶ام مرداد ۱۳۹۷ , ساعت: ۰۹:۰۵کد مطلب : 108778 نسخه قابل چاپ

پیام تسلیت دبیرکل نهضت آزادی ایران در پی درگذشت مرحوم مرتضی اشفاق

مهندس محمد توسلی دبیر کل نهضت آزادی با صدور اطلاعیه ای درگذشت مرتضی اشفاق از” اعضای قدیمی نهضت آزادی ایران و از جمله فعالان عرصه فرهنگ در شهر اصفهان” را تسلیت گفت.

به گزارش کانال تلگرامی نهضت آزادی متن این  پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
بازگشت همه به سوی اوست

یار دیرینه و مهربان ما شادروان مرتضی اشفاق به دیار باقی شتافت. ایشان از اعضای قدیمی نهضت آزادی ایران و از جمله فعالان عرصه فرهنگ در شهر اصفهان بودند. صمیمیت، یکرنگی، تواضع و روحیه کار جمعی از جمله خصلت‌های این انسان شریف بود که در طول سال‌ها همکاری، جایی برای بروز منیت و تکروی در رفتار و گفتار ایشان به جا نگذاشته بود.

این ضایعه را به همسر وفادار ایشان سرکار خانم بتول معروفی، آقای احسان اشفاق، دکترمحمد نوید بازرگان، خانواده محترم اشفاق و اعضا و علاقمندان استان اصفهان تسلیت می‌گوییم. برای بازماندگان، صبوری و شکیبایی و برای آن مرحوم، آمرزش و آرامش ابدی مسئلت داریم.
مراسم تشییع آن مرحوم روز یکشنبه هفتم مرداد ساعت ۸ صبح از محل منزل ایشان واقع دراصفهان، آبشار سوم، بعد از پل غدیر اول خیابان مسرور، برج غدیر و مجلس نکوداشت ایشان روز دوشنبه هشتم مرداد از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ در مسجد سید اصفهان برگزار خواهد شد.

محمد توسلی
دبیرکل نهضت آزادی ایران
پنجم مرداد ۱۳۹۷

@nehzatazadiiran


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.