دوشنبه ۳ام مهر ۱۳۹۶ , ساعت: ۰۱:۰۷کد مطلب : 105205 نسخه قابل چاپ

پیام تبریک اعضا و علاقه‌مندان نهضت آزادی ایران در خارج از کشور به دبیرکل جدید

اعضا و علاقمندان نهضت آزادی ایران با انتشار پیام تبریکی خطاب به مهندس محمد توسلی، انتخاب وی بعنوان دبیر کل جدید نهضت آزادی ایران را تبریک گفتند.

به گزارش ندای آزادی متن این پیام بشرح زیر است:

جناب آقای مهندس محمد توسلی

انتخاب شایسته جنابعالی به دبیرکلی نهضت آزادی ایران را تبریک می‌گوییم. نهضت آزادی ایران جمعیتی است که در طول تاریخ پربار خود از مبارزه با استبداد و فرهنگ استبدادی و تلاش برای اصلاح ساختار سیاسی و فرهنگ عمومی لحظه ای فروگذار نکرده واز مسیر اعتدال و انصاف خارج نشده، و هزینه‌های زیادی در این راه پرداخته است.

شما برادر بزرگوار در راه این مبارزه همیشه و از آغازین روزهای حرکت تا به امروز، در صف نخست هزینه دادن و تلاش برای اصلاح بوده‌اید و می‌توان شما را اشبه الناس در کار تشکیلاتی و نگاه سیاسی به مرحوم مهندس بازرگان و نزدیک‌ترین یار و یاور مرحوم دکتر ابراهیم یزدی، دو دبیر کل فقید نهضت آزادی ایران، دانست.

شما امروز در شرایطی قبول مسئولیت کرده‌اید که جهان با بحران قدرت گرفتن رهبران سیاسی نیمه مجنون، منطقه با بحران تروریسم و قوم‌گرایی افراطی و ایران ما با کمبود حس همدلی و وفاق بین ارکان قدرت و آحاد جامعه و خطر انشقاق در صفوف ملت روبرو است و همه اینها، راه توسعه و رشد ایران به سمت تعالی را با خطر جدی روبرو می‌کند.

از همین، رو ما اعضا و علاقه‌مندان نهضت آزادی خارج از کشور، انتخاب شما به دبیرکلی نهضتی که همیشه پیشرو بوده و خطرات پیش رو را همیشه جلوتر دیده و انذار داده و از تلاش برای درنیفتادن به ورطه طوفان‌های سهمناک از بدنامی و دشنام نترسیده، شایسته تبریکی مضاعف می‌دانیم. چراکه با حضور شما اطمینان خاطر داریم که نهضت آزادی ایران با قدرت به این راه صلاح ادامه خواهد داد و از خداوند تبارک‌وتعالی برای شما توفیق خدمت گذاری در این راه می‌طلبیم.

اعضا و علاقه‌مندان نهضت آزادی ایران در خارج از کشور


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.