سه شنبه ۷ام دی ۱۳۹۵ , ساعت: ۰۷:۱۰کد مطلب : 100811 نسخه قابل چاپ

عباس پوراظهری فعال ملی مذهبی تبریز روانه زندان شد

عباس پور اظهری از فعالان ملی مذهبی تبریز وعضو شورای مرکزی جنبش مسلمانان مبارز، دیروز دوشنبه ۶ دی ماه جهت اجرای حکم خود را به زندان مرکزی تبریز معرفی کرد.
به گزارش سایت ملی مذهبی عباس پور اظهری  از فعالین ملی و مذهبی تبریز  پیش از این از طرف دادگستری استان آذربایجان شرقی به اتهام تجمع و تبانی جهت بر هم زدن امنیت کشور با برگزاری جلسات نهج البلاغه و قرآن به تحمل دو سال حبس محکوم شده بود . او دیروز برای سپری کردن دوره محکومیت، خود را به زندان مرکزی تبریز معرفی کرد.
این فعال سیاسی پیشتر در رمضان سال ۹۴ بعد از برگزاری سلسله جلسات سخنرانی با حضور دکتر احسان شریعتی و دکتر پیمان در شب های قدر به صورت موقت بازداشت و توسط شعبه دو دادگاه انقلاب تبریز به تحمل دو سال حبس محکوم شد که این حکم مجددا در دادگاه تجدید نظر عینا مورد تایید قرار گرفت.

لازم به ذکر است که دادگاه انقلاب تبریز ایشان را به دلیل برگزاری جلسات هفتگی قرآن و نهج البلاغه مورد محاکمه قرار داده است.

همچنین یکی از برادران پورازظهری  در جنگ تحمیلی شهید شده است.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.