سه شنبه ۱۷ام مرداد ۱۳۹۶ , ساعت: ۰۸:۰۵کد مطلب : 104578 نسخه قابل چاپ

حال دکتر ابراهیم یزدی وخیم گزارش شده است

مهندس محمد  توسلی  رئیس دفتر سیاسی نهضت آزادی ایران درباره وضعیت سلامت دکتر ابراهیم یزدی  اطلاعیه ای صادر کرد و ضمن اشاره به وخامت حال دکتر ابراهیم یزدی از یاران و علاقه مندان ایشان خواست برای سلامتی دبیر کل نهضت آزادی ایران دعا کنند.

به گزارش ملی مذهبی متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

به اطلاع مردم عزیز می رسانیم که آقای دکتر ابراهیم یزدی، دبیر کل نهضت آزادی ایران که برای ادامه معالجات و همچنین دیدار با فرزندان خود – که به لحاظ عاطفی نیاز مبرم بدان داشتند و لیکن با توجه به محدودیت های موجود امکان این دیدار در کشور میسر نبود – در پنجم تیر ماه ۹۶ و پس از اخذ مجوزهای لازم به شهر ازمیر ترکیه سفر کرده و نزد دخترشان اقامت گزیدند. لیکن با وجود مراقبتهای پزشکی لازم تحت نظر پزشکان متخصص و نیز دیدار با فرزندان که قطعاً در روحیه ایشان اثر مثبت داشته، متاسفانه ظرف روزهای اخیر، حال عمومی ایشان رو به وخامت نهاده است. در این شرایط همه ما نیازمند الطاف الهی و دعای خیر یاران و علاقه مندان ایشان هستیم تا انشاءالله با کسب مجدد سلامتی لازم بتوانند به وطن مراجعت نمایند.
محمد توسلی
رئیس دفتر سیاسی نهضت آزادی ایران
۱۷ مرداد ۱۳۹۶


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.