سه شنبه ۱۶ام بهمن ۱۳۹۷ , ساعت: ۰۱:۱۱کد مطلب : 110873 نسخه قابل چاپ

بازجویی اطلاعات اصفهان از دکتر غروی

ادارۀ اطلاعات اصفهان در خلال سه هفته گزشته، اقدام به مسترد کردن برخی از کتابها و تجهیزات برده شده از منزل آقای دکتر سید علی اصغر غروی کرده است.

به گزارش ندای آزادی، تاکنون در سه مرحله اقلامی را بازگردانده‌اند، اما در خلال این اقدام، روز چهار شنبه گذشته مطابق با دهم بهمن ماه جاری، و نیز روز یکشنبه ۱۴/۱۱/۹۷، هر بار، دو ساعت، آقای دکتر غروی را مورد بازوجویی قرار داده‌اند. بیشتر سؤالات مربوط به اعتقادات و نهضت آزادی ایران بوده است. ماموران اطلاعاتی تاکید نموده اند این بازجویی‌ها ادامه خواهد داشت.

قابل ذکر است که تمام اطلاعات و داده‌های موجود در منابع ذخیرۀ داخلی و خارجی کامپیوترها را کاملاً محو کرده‌اند، و بدین ترتیب، سالها زحمات فرهنگی یک مجموعه را، به طول کامل نابوده کرده‌اند. این در حالیست که هیچ مقام قضائی هم جهت تقدیم شکایت و طلب دادرسی وجود ندارد.

یادآور میشود در حمله ی که روز ۱۰ مهر ماه سال جاری به منزل دکتر سید علی اصغر غروی عضو شورای مرکزی و مسئول شاخه اصفهان نهضت آزادی ایران و برخی دوستان ایشان توسط نیروهای امنیتی اصفهان صورت گرفت، تعدادی از افراد بازداشت شدنده بودند.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.