چهارشنبه ۱۵ام شهریور ۱۳۹۱ , ساعت: ۱۲:۰۶کد مطلب : 19682 نسخه قابل چاپ
سوری ها فقط پول و حمایت می خواهند!

نقد قاسم سلیمانی به سیاست بشار اسد!

شنیده شده است که

قاسم سلیمانی اخیرا در گفت و گو با برخی افراد مرتبط با خود از سیاست های بشار اسد در داخل سوریه انتقاد کرده است. او در یک مورد گفته است ما به اسد می گوئیم  پلیس را به خیابان ها بفرست اما او ناگهان ارتش را روانه میکند!

بنا به شنیده هایی از کانالهای گوناگون مشاوره های طرف ایرانی به طر ف سوری در سرکوب اعتراضات مردمی که ناشی از تجارب حکومت ایران در برخورد با جنبش سبز میباشد معمولا از سوی طرف های سوری جدی گرفته نمی شود و آنها به سیاستهای  خشن تر و نظامی تر خود اعتقاد بیشتری داشته وا زطرف ایرانی بیشتر تقاضای حمایت سیاسی و لجستکی و مالی دارند!


حوزه :
  1. رامتین

    به گمان من درز این مطلب یک جنگ روانیه برای سرپوش گذاشتن بر شکست جمهوری اسلامی در سوریه. درست برعکسه. بشار اسد فرد انعطاف پذیری بود. این جمهوری اسلامی بود که با تجویز سیاست مشت آهنین، اسد و مردم سوریه را بدین جا کشاند و این شکست سنگین فضاحت بار اخلاقی (در قتل عام شهروندان با سلاح های سنگین) را برای ایران بیار آورد.

  2. ناشناس

    این اخبار از کجا میاید ؟ چرا منابع مهم خبری خلاف آنهارا منتشر میکنند

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.