دوشنبه ۳۰ام مرداد ۱۳۹۱ , ساعت: ۱۲:۰۵کد مطلب : 19718 نسخه قابل چاپ

رهبر جمهوری اسلامی: ما در سوریه برای خودمان میجنگیم

شنیده شده است که

رهبر جمهوری اسلامی در برابر انتقاداتی که به سیاست خارجی جمهوری اسلامی در رابطه با سوریه و حمایت از بشار اسد از سوی کارشناسان مختلف – از جمله کارشناسان دولتی شاغل در وزارت امور خارجه –  میشود ، با شدت و تندی برخورد کرده و آن ها را به بی اطلاعی و بی بصیرتی متهم میکند.

طبق همین شنیده وی در دفاع و توضیح مواضع ایران در رابطه با سوریه مرتبا این جمله را تکرار میکند که سوریه خط مقدم ماست. ما در آن جا برای خودمان میجنگیم! یعنی برخلاف مواضع علنی رسمی که گفته میشود سوریه محور مقاومت ( در برابر اسرائیل ) است و ایران به خاطر دفاع از آرمان فلسطین و مقاومت فلسطینی از سوریه حمایت میکند، در مواضع پشت صحنه براین نکته تصریح و تاکید می شود که ما به آن خاطر از سوریه دفاع می کنیم که دشمنان قصد دارند بعد از سوریه سراغ ایران بیایند و ما برای اینکه مقابل این سیاست بایستیم و آن را به تاخیر بیندازیم در سوریه با غربی ها به خاطر خودمان ( ونه فلسطین!) می جنگیم.

شایان ذکر است چند ما ه پیش نیز منوچهر متکی از طریق ولایتی برای رهبر جمهوری اسلامی پیغام فرستاده بود این قدر نباید از بشار اسد حمایت کنیم که در این مورد نیز رهبر ج ا جواب تندی برای منوجهر متکی فرستاده  و همین توضیحات را داده بود ( در همان زمان این خبر در ستون شنیده های سایت م م منعکس شده بود ).


  1. امید

    ما که به گفته سردارانمان مشتاق رویارویی با کفر جهانی هستیم ، گیریم چند هفته ای هم به تاخیر افتاد ، بعدش چه . لابد بعدش هم خدا بزرگ است ، بزرگ هست ولی ….نه این که بنده های شاکری بودیم و چه ها نکردیم با خلق خدا .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.