چهارشنبه ۴ام مرداد ۱۳۹۱ , ساعت: ۱۲:۰۵کد مطلب : 17508 نسخه قابل چاپ

احمدی نژاد : من وضعم اینطوریه ، خاتمی چی میکشیده!

شنیده شده است که

محمود احمدی نژاد  در محافل و جلسات خصوصی و در جاهای مختلفی به صراحت از رهبری جمهوری اسلامی انتقاد میکند.

طبق همین شنیده وی در یک جلسه  گفته است من که مورد تایید آقا بودم وضعم اینطوریه وای به حال خاتمی . اون چی میکشیده !

شایان ذکر است که محمود احمدی نژاد با یک انتخابات پر از تخلف و تقلب و با حمایت شدید رهبری جمهوری اسلامی بر اریکه قدرت قرار گرفت و رهبر ج. ا  در همان دوران تصریح کرد که وی از هاشمی به او نزدیک تر است.


 1. مسعود

  چی بگم. گفتن نداره

 2. bozorgmehr

  ahmadi nejad hagh nadare khodesh ro ba khatami moghyese kone chera ke jange khatami ba ghiodrat baraye azadi va hoghoghe melat bood va jange ah nej ba aagha baraye dastyabi bishtar be ghodrat va estebdad

 3. روایتی از سیرک و دلقک http://iranabadec.blogspot.com/2012/05/blog-post_27.html
  دلقک کریه، بی ادب و … سیرک که در نقش “دولت مستقر” در صحنهء امروز بازی می کند، عملاً “شورش را در آورده” و به معنی کامل کلمه “شلتاق” می کند. از انگشت رساندن به دختران برزیلی گرفته تا بی احترامی به “دیو اعظم” ، از تاخیر در دادن بودجه سالیانه به “مجلس” تا افتتاح پروژه “انتقال آب شیرین؟! به کویر از دریای خزر، از کتمان دزدی دوره شهرداری(۳۰۰ میلیارد تومان)، دفاع از دزدی بیمه ایران و مشتی اختلاس های ۳۰۰۰ هزار میلیاردی، تا “معرفی طرح “مهر ماندگار” به فرماندهی – دزد طرح اتاق جان پناه زلزله- (وزیر سالها عقب راندن صنایع در دولت نهم و دهم) و سر آخر… با نفس کش طلبی در جزیره ابوموسی برای تخریب روند مذاکرات هسته ای در بغداد.

  سیاهه “شلتاق” آقا دور و درازتر است و هر جزئی از “این فیل” در نیمه روشن صحنه، بخشی از زندگی فرد فرد شهروندان را به “سخره” گرفته است.

  تماشاچی های صحنه اما با “حیرت و لبخند تمسخر” به صحنه چشم دوخته اند.

  آن ها می بینند که “خط دایره ای” که دلقک به دور حریم “دیو ” کشیده است، در حد تو بودی در سال ۸۸ تقل…، بگم بگم چقدر پول نفت رو بردی خارج و… بگم بگم … اینهمه سند دارم …۱۲۰۰۰ تا …روکنم…روکنم و… “چه حضار حقیری دارد”.(قهقهه حضار)

  شهروندان، اما بیشتر از همیشه خود را از این صحنه پایانی دور نگهداشته اند. آنها دیگر فریب “ذلقکی و دله بازی” دارو دسته “دروغگویان” را “نمی توانند بخورند.چرا؟…

  برای اینکه وقتی، پس از قرنی خیانت رهبران و سرکوبی دلسوزان، به “فاجعه” نگاه می کنند. حتی بسیار و بسیار بیشتر از آنچه دلقک می گوید، “بگم بگم” دارند.

  در سالهای اخیر و “شلتاق بازی های دیو و دلقک” بیشتر از همیشه به زندگی وحقوق روزمره آن ها ، حتی در خلوت خانه و رختخوابشان، “تجاوز” شده و میشود. شهروندان هزار بار بیشتر از آنچه “دلقک” بخواهد و یا بتواند “روکند”، سند “حماقت و خیانت” در اختیار دارند.

  “جهل” به وجود “شعور و نجابت” نزد شهروندان، آن چیزی است که امر را بر “دیو ” مشتبه کرده و آن شده که خود را با شعر بازی و خواب زده گی مشغول نشان میدهد.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.