یکشنبه 15th جولای 2012 , ساعت: 11:07کد مطلب : 16503 نسخه قابل چاپ
تازه ترین برخورد پلیس تهران

۸۷ رستوران و قهوه خانه در فرحزاد پلمپ شدند

پلیس تهران به بهانه طرح امنیت محله محور رستوران ها و قهوه خانه های سنتی را پلمپ می کند. در تازه ترین اقدام  رئیس پلیس امنیت تهران از پلمپ ۸۷ رستوران سنتی و قهوه خانه در منطقه فرحزاد تهران خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ علیرضا محرابی صبح روز یکشنبه با اشاره به بازدید پلیس اماکن از بیش از ۱۰۰ رستوران سنتی و قهوه خانه در منطقه فرحزاد، گفت: «در راستای اجرای دستور رئیس پلیس تهران مبنی بر اجرای طرح امنیت محله محور و در خواست شهروندان تهرانی، ماموران پلیس امنیت و اماکن اقدام به سرکشی و بازدید از رستوران های سنتی و قهوه خانه های منطقه فرحزاد کردند که ۸۷ رستوران و قهوه خانه دارای تخلف پلمپ شدند.

وی ادامه داد: این واحدها به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی، ارائه قلیان به بانوان و نداشتن پروانه فعالیت پلمپ شدند. مالکان این اماکن نیز طی صورتجلسه ای به پلیس اماکن تهران معرفی شدند تا برای رفع مشکلات واحد صنفی اقدام کنند.

رئیس پلیس امنیت تهران با اشاره به تداوم اجرای این طرح ها گفت: با توجه به ابلاغیه های قبلی به مالکان قهوه خانه ها مبنی بر ممنوعیت ارائه قلیان به بانوان، در صورتی که واحد صنفی قانون را رعایت نکند پلمپ می شود.

خاطرنشان می شود اعمال این محدودیت های سنگین و آزاردهنده به بهانه درخواست شهروندان تهرانی انجام می شود. این در حالی است پلمپ این رستوران ها می تواند تعداد بیکارارن در کشور را افزایش دهد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.