یکشنبه 12th آوریل 2015 , ساعت: 10:04کد مطلب : 76739 نسخه قابل چاپ
مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی:

‌طوفان تبریز ۳ کشته‌ برجای گذاشت

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی، خبر داد: بارش شدید تگرگ و طوفان شدید در تبریز سه کشته برجای گذاشته است.

به گزارش ایسناحبیب حسینقلی‌زاده ایسنا: عصر ‌روز شنبه باد شدید اتاقک نگهبانی دانشکده دامپزشکی تبریز را از جا کند که بر اثر آن، نگهبان داخل اتاقک در پی شدت جراحات‌ جان باخت.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: همچنین وزش باد و بارش تگرگ در روستای چاوان در اطراف تبریز نیز به دو منزل مسکونی خسارت زد. این دو نفر که یک پسر بچه ‌۱۲ ساله و یک مرد ۲۷ ساله بودند، به بیمارستان‌های شهدا و امام رضا(ع) تبریز منتقل شدند.

وی اظهار کرد: طبق پیگیری‌های اورژانس از بیمارستان‌های تبریز‌ مشخص شد، این دو نفر در بیمارستان جان خود را از دست داده‌اند.

حسینقلی‌زاده با اشاره به سقوط ۲ عدد تیر برق در میدان بسیج تبریز نیز گفت: این حادثه نیز موجب مصدوم شدن ۲ رهگذر شد.

به گزارش ایسنا، بارش شدید تگرگ و باران بعدازظهر دیروز در تبریز باعث آبگرفتگی معابر و اختلال در رفت و آمد مردم شد.

مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی نیز در گفت و گو با ایسنا گفت: با تداوم فعالیت سامانه بارشی که از روز گذشته وارد استان شده است، بارش‌ها تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت.

اشجعی افزود: دمای هوا در این کلانشهر نسبت به دیروز پنج درجه خنک تر شده است.

همچنین بارش تگرگ در شهرهای آذربایجان شرقی باعث خسارت به مزارع و باغ‌ها شده، اما میزان دقیق آن برآورد نشده است.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.