چهارشنبه ۲۷ام آذر ۱۳۹۲ , ساعت: ۱۲:۰۹کد مطلب : 56612 نسخه قابل چاپ
علی مطهری:

کیهان می‌خواهد افتضاح همکارانش را جمع کند

علی مطهری٬ نماینده مجلس با تاکید بر اینکه دو مقام بلند‌پایه وزارت اطلاعات به خاطر کشف موضوع شنود از دفتر وی برکنار شده‌اند٬ گفته که مردم ایران حرف‌های کیهان را نمی‌پذیرند.

به گزارش دیگربان مطهری ۲۳ آذر ماه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بود یک معاون و مدیرکل وزارت اطلاعات دستور نصب دستگاه‌های شنود در دفتر وی را صادر کرده‌اند که پس از فاش شدن موضوع از مقام خود برکنار شده‌اند.

روزنامه کیهان در شماره روز چهارشنبه (۲۷ آذر) خود نوشته این دو مقام به خاطر شنود برکنار نشده‌اند و اظهارت مطهری در این زمینه «خلاف واقع» است.

کیهان نوشته چندی پیش یکی از سروریس‌های «بیگانه» برای مطهری «تور» پهن کرده و به وی نزدیک شده بود که وزارت اطلاعات «این سناریوی خطرناک را کشف کرد.»

این روزنامه در ادامه افزوده مطهری در این میان «ریل» عوض کرده و علیه وزارت اطلاعات دست به جنجال زده است.

به نظر می‌رسد روزنامه کیهان به طور تلویحی تلاش کرده «سرویس‌های بیگانه» را مسئول نصب دستگاه‌های شنود در دفتر مطهری معرفی کند.

علی مطهری نیز در واکنش به این ادعای کیهان گفته «حرف‌های کیهان نیازی به تکذیب ندارد، اکثریت قابل توجه مردم حرف‌های کیهان را نمی‌پذیرند.»

این نماینده مچلس افزوده که «بالاخره کیهان باید افتضاح همکاران و همفکرانش را به گونه‌ای جمع کند.»


حوزه :
برچسب ها :
  1. احمد

    کیهان متخصص پهن کردن افتضاح است و نه جمع کردن آن . شریعتمداری نگران وقفه افتادن در اقدام شرعی و خداپسندانه شنود است .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.