جمعه 7th دسامبر 2012 , ساعت: 02:12کد مطلب : 31509 نسخه قابل چاپ

کمپین حمایت از ژیلا بنی یعقوب و بهمن احمدی امویی

کمپین حمایتی ژیلا بنی یعقوب و بهمن احمدی امویی شروع به کار کرد.

کمپین حمایت از این دو روزنامه نگار و نویسنده زندانی از چند روز پیش در فیس بوک جهت خبررسانی و ایجاد فضای خبری برای عمومیت بیشتر از وضعیت ژیلا و بهمن زن و شوهر روزنامه نگار زندانی در اوین و رجایی شهر شروع به کار کرد.

به گزارش سایت ملی-مذهبی بنی یعقوب و احمدی امویی در چند ماه گذتشه هیچ ملاقاتی با هم نداشته اند ،بنا به گفته های خانواده بنی بعقوب مسئولین عدم ملاقات را نبودن ماشین و امکانات انتقال بهمن احمدی امویی از رجایی شهر به اوین بیان کرده اند در حالی که در هفته های گذشته تعدای از زندانیان سیاسی از رجایی شهر برای ملاقات با همسرانشانبه اوین منتقل شده اند . بهمن احمدی امویی از جمله روزنامه‌نگاران حامی جنبش سبز است که پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۸۸) دستگیر و به ۷ سال و ۴ ماه حبس تعزیری محکوم شد. انتشار شعری حماسی از فردوسی در سایت خرداد یکی از اتهامات وی اعلام گردید. و ژیلا بنی بعقوب همسر وی به یک سال زندان و ۳۰ سال ممنوعیت از کار روزنامه نگاری محکوم شد


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.