پنج‌شنبه 14th فوریه 2013 , ساعت: 06:02کد مطلب : 36988 نسخه قابل چاپ
غلامحسین کرباسچی

کاندیدای کارگزاران با اصلاح طلبان یکی خواهد بود

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: جلسات شورای مرکزی حزب که از قبل نیز برگزار می‌شد، با تعداد بیشتری در حال برگزاری است و انتخابات ۹۲ در آن بررسی می‌شود.

غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود جلسات شورای مرکزی حزب کارگزاران به طور مرتب درباره انتخابات ۹۲ تشکیل می‌شود، گفت: جلسات حزب از قبل نیز برگزار می‌شده اما اخیراً تعداد جلسات افزایش یافته و در این جلسات انتخابات ۹۲ نیز بررسی می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در جلسات شما موضوع کاندیداتوری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مورد بحث قرار می‌گیرد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: حزب کارگزاران کاندیدای مستقل معرفی نخواهد کرد و کاندیدای ما با اصلاح‌طلبان یکی خواهد بود.

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی درباره انتشار روزنامه کارگزاران در آستانه انتخابات ۹۲ نیز گفت: انتشار روزنامه بستگی به صورت گرفتن هماهنگی‌های لازم دارد و هنوز این موضوع قطعی نشده است.

غلامحسین کرباسچی پیش از این اعلام کرده بود اصلاح طلبان باید فارغ از موضوع مسئله حصر رهبران جنبش سبز در انتخابات شرکت کنند.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.