یکشنبه 4th نوامبر 2012 , ساعت: 02:11کد مطلب : 28473 نسخه قابل چاپ
دفاع امین حیایی از حضور خود در فیلم سفارشی قلاده های طلا

چرا مردم پیش از انتخابات مشکلی با هم نداشتند اما پس از انتخابات همه با هم درگیرند؟

امین حیایی با اشاره به شایعاتی که در مورد زندگی خصوصی اش در رسانه ها چاپ شده بود، گفت: در این یک سال اخباری از من در برخی نشریات منتشر شد که پناهنده شده ام و یا از همسرم طلاق گرفته ام که البته این شایعات مختص مجلات زرد است و آن هایی که شناختی نسبت به کار حرفه ای دارند این شایعات را باور نمی کنند و اول با خود من صحبت می کنند.

به گزارش کافه سینما به نقل از سینماپرس امین حیایی که به خاطر بازی در فیلم قلاده های طلا مورد انتقادهای شدیدی قرار گرفته است گفت: اگر زمان به عقب بازگردد باز هم در «قلاده های طلا» بازی می کنم زیرا حقیقت را می گفت.

وی که در نشست هنرمندان که با حضور وی  و علی معلم در سرای روزنامه نگاران برگزار شد سخنرانی می کرد گفت:« در مدتی که در عرصه سینما حضور داشته ام همواره در کارهایی حضور یافتم که حتی اگر ضعیف بوده اند اما با علاقه و عشق انجام شده اند و همه فیلمنامه ها را خودم انتخاب کرده ام با این ذهنیت که توقعات مردم را برآورده کنم.»

وی با تاکید بر این که تمامی نقدهایی که به بازیگری اش می شود را می پذیرد، تصریح کرد: ما باید تلاش کنیم تا مشکلات جامعه را برطرف کنیم زیرا وقتی در جامعه همه با هم مشکل دارند در سینما هم اثر می گذارد.

بازیگر فیلم سفارشی «قلاده های طلا» در پاسخ به این پرسش که آیا زمینه فکری اش در انتخاب فیلم هایی که بازی می کند تاثیر دارد و یا تنها به نقشی که قرار است بازی کند می اندیشد، خاطرنشان کرد: در فیلم هایی بازی کرده ام که واقعیتی را بیان می کرده اند. در «قلاده های طلا» نقشم را دوست داشتم چون اکشنی واقعی بود و فیلمنامه واقعیت هایی را مطرح کرده بود.

وی در پاسخ به انتقاد یکی از حاضران مبنی بر حضورش در برخی فیلم های سفارشی توضیح داد: من در فیلم هایی بازی کردم که رکورد پرفروش ترین ها را شکسته اند. به نظرم فیلم هایی که در آن ها بازی کرده ام سفارشی نبودند و باید دید شما حقیقت را در چه چیزی می بینید. چرا مردم پیش از انتخابات مشکلی با هم نداشتند اما پس از انتخابات همه با هم درگیرند. من همواره تلاش کردم در فیلم هایی بازی کنم که مردم از من نرنجند. در «قلاده های طلا» هم خیلی ها از من تعریف کردند اما برخی بدون تماشای فیلم آن را نقد کردند.

حیایی با تاکید بر این که با هیچ کس مشکل ندارد، گفت: اگر زمان به عقب بازگردد باز هم در «قلاده های طلا» بازی می کنم.

وی در مورد مسعود کیمیایی اظهار کرد: برای بازی در «ضیافت» و «سربازهای جمعه» از سوی این کارگردان برجسته پیشنهاد داشتم که متاسفانه نشد. این کارگردان اثراتی در سینمای ایران خلق کرده است که ارزشمند است.


  1. ناشناس

    خب یا واقعا نمی فهمه و یا بهتره خودش ور به نفهمی بزنه.

  2. ناشناس

    این فرد نه امین است و نه حیا دارد.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.