سه‌شنبه 2nd سپتامبر 2014 , ساعت: 06:09کد مطلب : 66731 نسخه قابل چاپ
در مسابقات قهرمانی والیبال جهان رخ داد

پیروزی تاریخی ایران مقابل آمریکا

تیم ملی والیبال کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان مقابل امریکا در دیداری نزدیک موفق شد امریکا را از پیش رو بردارد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی والیبال کشورمان که در دومین دیدار خود در رقابت های والیبال قهرمانی مردان جهان در لهستان مقابل امریکا قرار گرفته بود در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل امریکا قهرمان لیگ جهانی ۲۰۱۴ به برتری برسد.

ملی پوشان ایران در نخستین ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ موفق به شکست امریکایی شدند تا شوکی را به این تیم وارد کنند. در ست دوم هم شاگردان کواچ موفق شدند ۲۵ بر ۱۹ ست را به سود خود به پایان ببرند تا بازی ۲ بر صفر به سود ملی پوشان ایران شود.

امریکایی ها در ست سوم به خود آمدند و موفق شدند ۲۵ بر ۱۹ بازی را به سود خود رقم بزنند تا نتیجه بازی ۲ بر یک شود. در ست چهارم هم برتری با امریکایی ها بود که موفق شدند این بار ۲۵ بر ۱۸ ست را به سود خود رقم بزنند تا بازی به ست پنجم کشیده شود.

در ست پنجم و پایانی درو در حالیکه بازی نزدیکی را از دو تیم شاهد بودیم شاگردان کواچ موفق شدند با نتیجه ۱۷ بر ۱۵ ست را به سود خود رقم بزنند تا ملی پوشان ایران این بازی سنگین را در نهاست ۳ بر ۲ به سود خود به پایان ببرند و شگفتی بزرگی را رقم بزنند.

تیم ملی کشورمان در سومین دیدار خود پنج شنبه ۱۳ شهریورماه از ساعت ۱۹ به مصاف فرانسه خواهد رفت.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.