سه‌شنبه 13th نوامبر 2012 , ساعت: 06:11کد مطلب : 29361 نسخه قابل چاپ
در حاشیه کنسرت «روزبه نعمت‌اللهی» رخ داد

فروش پیراهن علی کریمی و دستکش مهدی رحمتی برای خرید کانکس برای زلزله زدگان

در حاشیه کنسرت «روزبه نعمت‌اللهی» در برج میلاد، پیراهن «علی کریمی» و دستکش «مهدی رحمتی» به منظور خرید کانکس برای زلزله‌زدگان به فروش رسید.

به گزارش  فارس، درآمدهای حاصل از اجرای شب گذشته کنسرت «روزبه نعمت‌اللهی» خواننده موسیقی پاپ در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران، با همکاری این برج به نفع زلزله‌زدگان آذربایجان اختصاص یافت.

در حاشیه اجرای این کنسرت، دستکش و پیراهن ‌«مهدی رحمتی» دروازه‌بان و پیراهن «علی کریمی» بازیکن تیم ملی فوتبال به فروش رسید.

همچنین یک عدد تابلوی نقاشی امیر محمد قاسمی‌زاده در میان تماشاگران کنسرت به فروش رسید. برج میلاد تهران سالن خود را برای این حرکت خیرخواهانه به صورت رایگان در اختیار برگزار‌کنندگان کنسرت قرار داد.

تمامی درآمد حاصل از فروش این آثار قرار است صرف خرید کانکس مدرسه برای دانش‌آموزان زلزله زده آذربایجان شرقی اختصاص پیدا کند.

غرفه هلال احمر نیز در حاشیه برگزاری این کنسرت برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی شرکت‌کنندگان در سالن مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برپا بود.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.