جمعه 14th مارس 2014 , ساعت: 01:03کد مطلب : 61366 نسخه قابل چاپ
با حضور شاگردان و دوستان

پنجاه و پنجمین سالروز تولد شهید هدی صابر برگزار شد

پنجاه و پنجمین سالروز تولد شهید هدی صابر  با حضور جمعی از شاگردان و دوستداران وی برگزار شد.

به گزارش ملی-مذهبی بعد از ظهر سه شنبه ۲۰ اسفند ماه پنجاه و پنجمین سالروز تولد مرحوم هدی صابر بر سر مزار وی با حضور جمعی از دوستان و آشنایان  در حالی برگزار شد که  حاضرین با ذکر خاطراتی از این فعال بارز ملی-مذهبی  یاد وی را گرامی داشتند.

در این مراسم حاضرین گوشه هایی از ویژگی های عقیدتی و منشی شهید صابر را بازگو کردند.

هدی صابر روز ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ بر اثر ضرب و شتم یکی از ماموران زندان و در حالی که در اعتراض به شهادت هاله سحابی در تشییع جنازه مرحوم مهندس سحابی در اعتصاب غذا به سر می برد شهید شد.

این پرونده نیز مانند بسیاری دیگر از پرونده ها در قوه  قضائیه جمهوری اسلامی ایران نتیجه ای نداشت و عاملان این شهادت مجازات نشدند. شهید صابر در طول حیات خود علاوه بر سابقه مبارزاتی به پژوهش هایی نیز دست زده بود. در آخرین اثری که از وی منتشر شده مجموعه ای به نام  “نمای هزار تصویر در فوتبال ایران ” است  مجموعه ای از عکس های فوتبال ایران به همراه شرح نوشته های وی  تهیه شده است.

این مجموعه در آستانه آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ به تازگی در سایت در فیروزه ای منتشر شده است. جهت دیدن مجموعه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.hodasaber.com/index.php/own-solitude/pictures/487-1000-tasvire-footbal

Jeld

0

حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.