چهارشنبه 31st جولای 2013 , ساعت: 08:07کد مطلب : 48597 نسخه قابل چاپ
آخرین وضعیت سلامتی مهدی کروبی از زبان فرزندش:

پدرم به تازگی تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفته و از بیمارستان مرخص شده

 محمد حسین کروبی فرزند  مهدی کروبی رهبر در حصر جنبش سبز ایران در یادداشت کوتاه خود در صفحه فیس بوکش ضمن اشاره به وضعیت جسمی پدرش خبر داد وی به تازگی عمل عمل آنژیوگرافی قرار گرفته و امروز از بیمارستان مرخص شده است. 
حسین کروبی در این یادداشت با اشاره  به روحیه خوب پدرش از ابتلای وی به آرتروز گردن، غلظت و چربی خون هم خبر داده است. 
متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:
«بالاخر بعد از چهار ماه و نیم؛ مامورین امنیتی به من اطلاع دادن که به خاطر عمل پدرم، اجازه دارم همراه خانواده ام به دیدار ایشان در بیمارستان بروم.
مدتی بود که کتف و دست پدر درد می کرد و به لحاظ جسمی، حالشان خوب نبود. به همین دلیل هفته پیش ایشان را سه بار به بیمارستان و نیز اورولوژی، برای انجام ام آر آی برده و مشخص می شود که پدرم علاوه بر گرفتگی رگ قلب و نیاز به انجام آنژیوگرافی؛ از غلظت و چربی بالای خون نیز رنج می برد. علاوه بر این به خاطر شرایط این دوسال، پزشکان تشخیص دادند که ایشان به آرتروز گردن هم مبتلا شدند.
بعد از این تشخیص پزشکان، مامورین امنیتی، پرونده پزشکی پدر را در اختیار مادرم قرار می دهند و اعلام می کنند: “آمادگی داریم تا آقای کروبی را به هر بیمارستان و پزشکی که خانواده تشخیص می دهند، انتقال دهیم.”
به همین دلیل، دوشنبه پدرم به بیمارستان قلب تهران منتقل و تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفته و امروز چهارشنبه مرخص شدند. ایشان را به ساختمانی که متعلق به وزارت اطلاعات است و در این مدت محل حصرشان بوده، انتقال دادند. خوشبختانه با تلاش تیم پزشکی بیمارستان قلب، همه درمان هایی که لازم بوده به خوبی انجام شد.
پدر، هم در تمام دوران درمان و هم در حال حاضر روحیه خوبی داشتند و دارند.”

  1. اَللّهُمَ اَشفِ کُلَّ مَریض.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.