شنبه 23rd ژانویه 2016 , ساعت: 12:01کد مطلب : 90549 نسخه قابل چاپ

وضعیت جسمانی عیسی سحرخیز وخیم است

عیسی سحرخیز که بیش از دوماه است توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده، وضعیت جسمانی مناسبی ندارد و از خدمات پزشکی محروم است.

به گزارش  سحام، اتهاماتی چون تجمع و تبانی علیه امنیت ملی، نشر اکاذیب و توهین به رهبری به این روزنامه‌نگار منتقد وارد شده است.
سحرخیز پس از کودتای انتخاباتی سال ۸۸ حین دستگیری دچار شکستگی دنده شد و پس از تحمل دوسال و نیم زندان و به دلیل گرفتن حکم «عدم تحمل کیفر» به بیمارستان منتقل و تحت مراقبت‌های شدید پزشکی قرار گرفت.
وی دچار بیماری‌های کلیوی و قلبی است و درحال حاضر از هیچگونه خدمات پزشکی بهره نمی‌برد و به همین دلیل دچار نوسان شدید فشار خون شده و چند بار به همین دلیل تعادل خود را از دست داده و به زمین خورده است.
این روزنامه‌نگار مستقل و مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت ارشاد در دوران اصلاحات در اعتراض به روند پی‌گیری دستگیری خود دست به اعتصاب غذای تر زده و از خوردن داروهایش نیز امتناع کرده است.
گفتنی است، مشکلات قلبی و عروقی و همچنین کلیوی سحرخیز در دوران اسارت پس از رخدادهای سال ۸۸ بر وی عارض شده و وضعیت جسمانی وی نیز در حال حاضر وخیم گزارش شده است.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.