شنبه 3rd می 2014 , ساعت: 03:05کد مطلب : 62688 نسخه قابل چاپ
علم الهدی:

وزیری که «پایش لب گور» است٬ می‌خواهد فیس‌بوک رفع فیلتر شود

احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد گفته محمود واعظی٬ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم در حالی که «پایش لب گور» است٬ می‌خواهد فیس‌بوک رفع فیلتر شود.

به گزارش  دیگربان به نقل از مهر ٬ آقای علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد به خاطر اظهار‌نظر درباره دلایل فیلتر فیس‌بوک در ایران حملات تندی متوجه وزیر ارتباطات کرده است.

آقای واعظی هفته گذشته گفته بود فیس‌بوک را دولت یازدهم فیلتر نکرده و «کسانی که این شبکه اجتماعی را فیلتر کرده‌اند شاید از تعداد محدود صفحات دارای محتوای خلاف عفت عمومی نگرانی دارند.»

علم‌الهدی هم در واکنش به این اظهارات گفته «لعنت بر فتنه ۸۸ که باعث شد وزیر متعهد ما که روزگار جوانی در وزارت امور خارجه به نظام خدمت می‌کرد٬ امروز در سنین پیری و در حالی که پایش لب گور است بگوید، می‌خواهم فیلترشکن فیس بوک شوم.»

محمود واعظی از سال ۱۳۶۵ تا ۱۳۷۸ دارای مسئولیت‌های مختلفی در وزارت امور خارجه بود و از سال گذشته وزیر ارتباطات دولت حسن روحانی شده است.

علم‌الهدی افزوده «من نمی‌دانم این‌ها وقتی پیر می‌شوند چرا این حال را پیدا می‌کنند و به چهار قدمی چاله مرگ که می‌رسند این حرف‌ها را می‌زنند.»

به گفته امام جمعه مشهد «با شکستن فیلترینگ فیس‌بوک غیر از اهانت به پیامبر و اهل بیت و برخورد با دین٬ بر روی مغز جوانان ما سیل‌‌ رها خواهد شد.»

علم‌الهدی پرسیده «مگر این دولت، دولت همین رئیس جمهور نیست، مگر مجلس به این دولت رای نداده و آیا آن‌ها به شما رای داده‌اند که فیل‌تر شکن فیس بوک شوید؟»

امام جمعه مشهد همچنین گفته فیس‌بوک شربت سکنجبین «زهرآلودی» است که کسی حاضر به خوردن آن نیست.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.