جمعه 24th ژانویه 2014 , ساعت: 01:01کد مطلب : 58556 نسخه قابل چاپ

وزارت اطلاعات اسناد فساد در فوتبال را به مجلس داد

وزارت اطلاعات اسناد فساد در فوتبال را به مجلس داد.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ از ارائه اسناد فساد در فوتبال توسط وزارت اطلاعات به کمیسیون اصل نود خبر داد و گفت: بررسی پرونده فساد در فوتبال تا پایان سال ۹۲ نهایی شده و نتیجه آن اعلام خواهد شد.

مصطفی افضلی‌فرد سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر  گفت: اسناد فساد در فوتبال توسط وزارت اطلاعات به کمیسیون اصل نود ارائه شده، هرچند این اسناد کفایت نمی‌کند. البته اسناد زیادی هم از سوی سازمان بازرسی کل کشور برای این کمیسیون ارسال شده که همه آنها باید بررسی شود.

وی در ادامه افزود: در ارتباط با پرونده فساد در فوتبال افراد زیادی از داخل و بیرون مجلس به کمیسیون اصل ۹۰ دعوت شده‌اند و این دعوت ها هنوز هم ادامه دارد.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ همچنین تاکید کرد: در خصوص این پرونده از همه رده ها، داوران، بازیکنان، مربیان، روسای باشگاه‌ها و حتی از رسانه‌ها و کسانی که خارج از بعد فوتبال در این رشته ورزشی تاثیرگذار هستند، دعوت شده و به کمیسیون اصل ۹۰ آمده‌اند.

افضلی‌فرد در پایان گفت: بررسی پرونده فساد در فوتبال پایان سال ۹۲ نهایی شده و نتیجه آن اعلام خواهد شد.


حوزه :
برچسب ها :
  1. پیمان

    سرتا پای این نظام گند و کثافت است و هیچ جا سالم نمالنده است.

  2. ناشناس

    دزدی پنهان وپیدا کا ر شما واواکها وسپاهیهاست

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.