جمعه 20th دسامبر 2013 , ساعت: 12:12کد مطلب : 56729 نسخه قابل چاپ
مهدی کوچک زاده:

حزب الله هیات هشت نفره اروپایی را دستگیر و از ایران اخراج کنند

مهدی کوچک‌زاده٬ نماینده محافظه‌کار مجلس از نیروی‌های حزب‌الله خواست هیات هشت نفره اروپایی را دستگیر و از ایران اخراج کنند.

آقای کوچک‌زاده روز پنجشنبه (۲۸ آذر) این خواست را در گفتگو با خبرگزاری «نسیم» و در صورتی که کسی مسئولیت سفر این هیات اروپایی را بر عهده نگیرد٬ مطرح کرده است.

به گزارش دیگربان یک هیات اروپایی از هفته گذشته به دعوت گروه دوستی پارلمانی ایران و اروپا به تهران سفر کرده و دیدار‌های و گفتگو‌های متعددی با مقام‌های جمهوری اسلامی داشته است.

این هیات در سفارت یونان در تهران نیز با نسرین ستوده و جعغر پناهی دیدار کرده که این موضوع با خشم محافظه‌کاران تندرو مواجه شده است.

وزارت امور خارجه و مجلس مسئولیت این دیدار را بر عهده نگرفته و انجام آن را «مخفیانه» دانسته‌اند.

کوچک‌زاده نیز گفته وزارت امور خارجه مسئول برنامه‌های سفر‌های هیات‌های پارلمانی است و مسئولان این وزارت‌خانه باید «پاسخگوی این اقدام زشت و شنیع» خود باشند.

این نماینده مجلس همچنین اضافه کرده «ظریف و رئیس جمهور باید پاسخگوی رفتار زشت هیات پارلمانی اروپا در دیدار با پناهی و ستوده در سفارت خانه یونان باشند.»

وی گفته که مجلس پس از پابان تعطیلات این موضوع را پیگیری خواهد کرد و «اگر وزرات خارجه متولی دیدار هیات پارلمانی اروپا با عناصر فتنه است، ننگ بر این وزارت خارجه باد.»


حوزه :
  1. احمد

    حق با کوچک زاده است ، نباید اینگونه اعمال شنیع در جمهوری اسلامی انجام شود . انها را دستگیر کنند و بفرستند کهریزک . مرتضوی عزل شده ، قاضی القضات که نمرده و بیل هم به کمر سردار رادان نخورده است .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.