شنبه 8th مارس 2014 , ساعت: 05:03کد مطلب : 61020 نسخه قابل چاپ

همسران همت و باکری نامه درخواست رفع حصر را به حسن روحانی تحویل خواهند داد

نامه کاربران ایرانی و نخبگان و فعالان به رئیس جمهور برای درخواست رفع حصر میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد، از سوی همسران شهیدان حمید باکری و ابراهیم همت به ریاست جمهوری منتقل می شود.

به گزارش کلمه، با پایان کار کمپین جمع آوری امضا برای نامه درخواست رفع حصر در روز یک شنبه ۱۱ اسفندماه، یافت، خانم ها فاطمه چهل امیرانی و ژیلا بدیهیان به نمایندگی از نخبگان و امضا کنندگان نامه برای ارائه آن و نیز امضاها به دکتر حسن روحانی به ریاست جمهوری مراجعه خواهند کرد. بنابر اطلاع رسیده این دو خانواده شهید درخواست خود را برای ملاقات با رییس جمهور به مسوولان ارایه داده اند.

این نامه را علاوه بر هزاران نفر از مردم ایران، تعداد زیادی از زندانیان سیاسی، فعالان اجتماعی و سیاسی و فرهنگی به امضا رساندند.

در این نامه، با رویکردی همدلانه با رئیس جمهور و دولت و تاکید بر اعتماد به حسن ظن آنها، بر دستاوردهای مثبت فراوان آن برای کشور تاکید شده است. همچنین در این نامه تلاش شده تا توطئه کسانی که رفع حصر را به معنای شکست برای عده ای در کشور تفسیر کنند، خنثی کرده و نشان داده شود که تحقق این مطالبه به سود همگان و به ضرر هیچ یک از کسانی است که دغدغه عدالت، قانون، همبستگی ملی و توسعه روزافزون کشور را دارند.

رئیس جمهور روحانی پیش از این در زمان تبلیغات انتخاباتی بر رفع حصر تاکید کرده و تحقق وعده های خود را منوط به حضور مردم در صحنه ساخته بود.

کلمه پیش از این خبر داده بود که این نامه به همراه اسامی امضا کنندگان از طریق شخصیتهای معتمد به ریاست جمهوری مننقل خواهد شد. بر این اساس همسر شهید باکری و همسر شهید همت برای ملاقات با ریاست جمهوری اقدام کرده اند که اطلاع رسانی و پیگیری در این زمینه انجام خواهد شد.

 

 


حوزه :
  1. حمید

    درود بر شیرزنان ایران زمین .

  2. حماسه ایرانی

    این ها احتمالن شیرزنان اسلامیند. شیر زنان ایرانی در زندانها و گورستانها هستند. شیر زنان ایرانی کسانی هستند که مدت ۳۵ سال است که در خیابان ها با دهن کجی به بسیج و سپاه و گشت و زنانی مثل همین دو زن، جمهوری ریا را به چالش می کشند، حتا اگر با بیرون گذاشتن تار مویی باشد. این شیر زنان شما، زنان ایران را نمایندگی نمی کنند. نسرین ستوده ها زنان ایرانی را نمایندگی می کنند. این ها کنیزانی هستند که از اربابشان راضی نیستند و می خواهند آنرا عوض کنند. شیرزنان ایرانی، ارباب را به رسمیت نمی شناسند.

  3. فریدون ضرغامی

    درودبه این شهدای گرانقدر وسلام به خانواده محترمشان.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.