سه‌شنبه 8th می 2012 , ساعت: 11:05کد مطلب : 8595 نسخه قابل چاپ
کیهان خبر داد:

«هفت» به دستور مستقیم رئیس صدا و سیما تعطیل شد

روزنامه کیهان از فشارهای وارده برای تعطیلی برنامه انتقادی «هفت» با اجرای فریدون جیرانی خبر داد و تصریح کرد این برنامه تلویزیونی با دستور مستقیم رئیس این سازمان تعطیل شده است.

این روزنامه در این رابطه نوشتدر پی انتقادهای فراوان و نامه جمعی از رسانه های اصولگرا به رئیس صدا و سیما در اعتراض به برنامه «هفت»، این برنامه با دستور مستقیم مدیریت رسانه ملی متوقف شد.

به گزارش خبرنگار کیهان، خبرها حاکی است، علی رغم گزارش برخی خبرگزاری ها مبنی بر این که فریدون جیرانی، به دلیل ساخت یک سریال از اجرای این برنامه کنار کشیده، جلوگیری از اجرای وی صرفا به خاطر تحرکات برنامه هفت علیه سیاست های کلان فرهنگی نظام جمهوری اسلامی صورت گرفته است. قرار است به زودی گروه جدیدی از سینماگران ساخت برنامه «هفت» را عهده دار شوند.

توسعه جریان لیبرالیستی فرهنگی، بزرگداشت جشنواره های غربی، حمایت از فیلمسازان معاند با جمهوری اسلامی، تریبون دادن به سینماگران ناهمسو با باورهای دینی و ملی مردم ایران وکارنامه برنامه هفت طی دو سال گذشته را تشکیل داده است


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.