شنبه 4th می 2013 , ساعت: 10:05کد مطلب : 43073 نسخه قابل چاپ
شعار انتخاباتی کامران دانشجو:

هرکس می‌خواهد به هاشمی نه بگوید به من رأی دهد!

کامران دانشجو گفته است: اگر هاشمی رفسنجانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شود، من هم می‌آیم.

خبرنامه دانشجویان ایران در این باره نوشت: وزیر علوم دولت دهم اعلام کرده است شخصیت‌هایی که در حال حاضر رسما اعلام کاندیداتوری کرده‌اند تا آخر در مقابل هاشمی نمی‌ایستند و اگر آقای هاشمی نامزد انتخابات شود، علی رغم میل باطنی‌ام من هم کاندیدا خواهم شد.

شنیده شده کامران دانشجو وزیر علوم تحقیقات و فناوری در یکی از جلسات خصوصی خود با نزدیکانش درباره وضعیت اخیر انتخابات گفته است: برخی افرادی که در فتنه نقش داشتند و کاندیدای ریاست جمهوری هستند باید از فتنه برائت بجویند؛ البته این افراد نه تنها برائت نجستند حتی قائل به فتنه‌گری در سال ۸۸ هم نیستند و شاید هنوز هم بر آن مواضع باطل اصرار می‌‎ورزند در غیر این صورت حداقل یکبار کلمه فتنه را بکار می‌بردند.

دانشجو گفته است: اگر کسانی که این شاخص‌های همراهی با فتنه را دارند وارد صحنه انتخابات شوند، نظام قاعدتا نباید آن‌ها را تحمل کند و مراجع ذی صلاح نباید اصولا آن‌ها را تایید صلاحیت کنند.

بر اساس شنیده‌ها وزیر علوم در این جلسه اعلام کرده است: کاندیدای ریاست جمهوری نیستم چون نمی‌خواهم خدماتی که داشته‌ام را با چیز دیگری مخدوش کنم اما اگر هاشمی رفسنجانی کاندیدا شود با توجه به اینکه فکر می‌کنم کاندیداهای موجود تا آخر در مقابل هاشمی نمی‌ایستند علیرغم میل باطنی‌ام در مهلت قانونی به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می‌کنم.

وزیر علوم دولت دهم در این جلسه حتی شعار انتخاباتی خودش را هم اعلام و گفته است: اگر بیایم شعارم این است «هرکس می‌خواهد به هاشمی نه بگوید به من رای بدهد» و همین برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری کافی است البته اگر وارد صحنه شوم برنامه مناسب هم ارائه خواهم کرد.


 1. امید

  کامران خان – سرنا را از سر گشادش میزنی . امیدی که مشائی به پیروز دارد ناشی از ذهنیتی است در بین مردم که ، هر کس میخواهد به رهبر نه بگوید به مشائی رای بدهد . ذهنیتی ناشی از تبلیغات اطرافیان نادان رهبری .
  امیدی که دور از واقعیت هم نیست .

 2. رضایی

  این {…} بی سواد که با {…}به اینجا رسیده جز به گند کشیدن وزارت علوم کاری دیگه ی نکرده

 3. شیرازی

  خجالت بکش . همان گندی که چهار سال پیش در وزارت کشور بودی و زدی و بزرگترین تقلبات را به امر رهبر {…} انقلاب کردی برای هفت پشت همه بس است همچنین گندی که به وزارت علوم زده ای

 4. mohsen

  وقتی می گویند شش میلیون درجه در مرکز خورشید قابل تصور است لیکن چنین وقاحتی هرگز!!اغای نامحترم یک موی ریش نداشته هاشمی به صد تا تو واربابات میارزد!!!!!!

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.