سه‌شنبه 30th جولای 2013 , ساعت: 06:07کد مطلب : 48521 نسخه قابل چاپ
افتضاح مدیریتی در کشتی:

نوجوانان کشتی گیر ایرانی در مغولستان آواره شده اند

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان می‌گوید که هنوز تکلیف برگشتن اعضای این تیم از مغولستان به تهران مشخص نیست.

مجید جهاندیده که در مغولستان به سر می‌برد، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از تهران شنیده‌ام که گفته‌اند تیم فرنگی نوجوانان امشب با تیم آزاد به تهران بازمی‌گردد در حالی که این خبر دروغ محض است و تکلیف برگشت ما هنوز مشخص نیست. حتی ۶ آزادکار هم بلیت برگشت‌شان اوکی نشده است.

وی افزود: هیچ کس در فدراسیون کشتی پاسخگوی ما نیست و تنها رسول خادم کارهای ما را پیگیری می‌کند. دیروز و امروز ۱۴ هزار دلار پول برای ما فرستادند که آن هم هزینه‌ای بود که باید پرداخت می‌کردیم تا پاسپورت‌های خود را آزاد کنیم. بعد از پرداخت کردن پول هتل، دیگر هیچ پولی برای خرید بلیت و خوراک نداریم و مشخص نیست وضعیت ما چه می‌شود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در پایان گفت: هیچ ایرلاینی نیست که برای تهران بلیت داشته باشد. تنها یک مسیر اولان باتور – پکن – دوبی – تهران پیدا کرده‌ایم که اگر سریع عمل نکنیم آن را هم از دست خواهیم داد و فعلا در مغولستان می‌مانیم.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.