شنبه 27th اکتبر 2012 , ساعت: 02:10کد مطلب : 27751 نسخه قابل چاپ
جمهوری اسلامی اجازه دیدار با پناهی و ستوده را نداد

نمایندگان اروپا به ایران نخواهند رفت

جمهوری اسلامی در پی درخواست دیدار نمایندگان پارلمان اروپا برای دیدار با نسرین ستوده و جعفر پناهی از سفر آنها به ایران ممانعت به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین شیخ الاسلام، مشاور امور بین الملل مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: هیأت پارلمانی اروپا برای سفر به ایران پیش شرط تعیین کرد که ایران هیچگونه پیش شرطی را نمی پذیرد.

شیخ الاسلام تأکید کرد: هیأت پارلمانی اروپا قصد داشته با دوتن از زندانیان سیاسی ایرانی دیدار و جایزه ای به آنها بدهند که ایران با چینن شرطی موافقت نکرد.

هیأت پارلمانی۱۵ نفره  اروپا قرار بود بامداد فردا برای سفری ۵ روزه وارد تهران شود. اولین نشست ایران با هیأت پارلمانی اروپا در اکتبر ۲۰۰۶ در بروکسل، دومین نشست در دسامبر ۲۰۰۷ در تهران و سومین نشست نیز در نوامبر ۲۰۰۸ در بروکسل بوده است.

این نشست قرار بود چهارمین نشست هیأت پارلمانی اروپا با ایران باشد که به دلیل عدم پذیرش پیش شرط اروپا از سوی ایران لغو شد


  1. ناظر

    وجود پرشمار زندانیان سیاسی هم موجب قوت قلب مقام معظم است و هم علامت اقتدار آقا مجتبی و هم دلیل کار آمدی عوامل سرکوب یعنی تنها حافظان نظام مقدس .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.