چهارشنبه 30th جولای 2014 , ساعت: 08:07کد مطلب : 65397 نسخه قابل چاپ

نظام در حد توان خود به مسئله فلسطین و غزه ورود کرده‌ است

حسن روحانی پس از خودداری از سخنرانی در مراسم روز «قدس»٬ گفته «مسئولان نظام در حد توان خود» به مسئله فلسطین و غزه ورود کرده‌اند.

به گزارش دیگربان آقای روحانی این مطلب را روز سه‌شنبه (هفتم امرداد) در با دیدار جمعی از وزیران، معاونان و مقام‌های دولت بیان کرده است.

رئیس جمهوری ایران درباره نوع و چگونگی کمک جمهوری اسلامی به غزه و حدود توانایی‌های دولت در این زمینه سخن به میان نیاورده است.

حسن روحانی در شرایطی درباره بحران «غزه» موضعی کلی گرفته که  آقای علی خامنه‌ای در دو سخنرانی اخبر خود به صراحت خواستار مسلح شدن «کرانه باختری» و کمک مسلحانه به غزه شده است.

روحانی جمعه گذشته نیز برای سخنرانی در مراسم «روز قدس» دعوت شده بود که اعلام شد به خاطر برخی «مشغله‌های کاری» نتوانسته سخنران این برنامه باشد.

سازمان بسیج هم از رئیس دولت یازدهم خواسته لایحه مسلح کردن «کرانه باختری» را به مجلس ارائه کند که دولت تاکنون به این درخواست واکنشی نشان نداده است.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.