سه‌شنبه 19th مارس 2013 , ساعت: 05:03کد مطلب : 39746 نسخه قابل چاپ
واکنش وزارت علوم به درخواست احمدی نژاد

نامه برکناری روسای دانشگاه های تهران و تربیت مدرس را دریافت نکرده ایم

مدیر کل دفتر وزارتی وزارت علوم و مشاور وزیر در خصوص شایعات نامه رئیس  دولت دهم مبنی بر برکناری روسای برخی از دانشگاه ها، تاکید کرد که تا کنون نامه ای در این زمینه دریافت نکرده ایم.

رسول ملک فر امروز در وزارت علوم تحقیقات و فناوری در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص دریافت نامه ای توسط وزیر علوم از سوی رئیس دولت دهم  مبنی بر برکناری روسای دانشگاه های تهران، تربیت مدرس و صنعتی امیرکبیر، گفت: طی چند روز گذشته و حتی امروز هیچ نامه ای مبنی بر این دستور رئیس جمهور از سوی دفتر وزارتی این وزارتخانه دریافت نکرده ام.

وی ادامه داد: پیش از این در خصوص برکناری این افراد شایعاتی مطرح شد اما بعید می دانم چنین اتفاقی رخ دهد.

مدیر کل وزارت علوم بار دیگر تاکید کرد که این موارد جنبه جدی شدن ندارد و بار دیگر تاکید می کنم که هیچ نامه ای در این خصوص به دفتر وزارتی نیامده و در کارتابل ها قرار نگرفته است.

امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ماه اعلام شد که رئیس دولت  با نوشتن نامه ای به وزیر علوم دستور برکناری برخی از روسای دانشگاه های تهرانی را صادر کرده است.

هنوز دفتر رئیس دولت در مورد این موضع وزارت علوم واکنشی نشان نداده است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.