سه‌شنبه 27th مارس 2012 , ساعت: 10:03کد مطلب : 3214 نسخه قابل چاپ

میردامادی و عرب سرخی مرخصی «تحت الحفظ» را نپذیرفتند

محسن میردامادی و فیض‌الله عرب سرخی فعالان سیاسی محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین در اعتراض به میزان و نحوه مرخصی، به خواست خود به زندان اوین بازگشتند.

به گزارش کلمه، عصر روز دوشنبه به محسن میردامادی و فیض‌الله عرب سرخی، اطلاع داده می‌شود که قرار است به بند دوالف سپاه منتقل شوند.

بر اساس این گزارش ساعت ۹ شب دوشنبه، زمانی که این دو زندانی سیاسی با مامور زندان همراه می شوند، متوجه می شوند که به جای بند دوالف به خارج از زندان و در واقع، به مرخصی ده ساعته، اعزام شده اند.

به گفته مامور زندان و به دستور دادستانی، بنا بوده این دو زندانی سیاسی «تحت الحفظ» شب تا صبح را نزد خانواده خود بگذرانند که با وساطت و ضمانت سپاه، شرط «تحت الحفظی» این دستور برداشته شده است.

به گفته خانواده فیض‌الله عرب‌سرخی وی پس از اطلاع از این موضوع از مقابل زندان به داخل بازگشته و این مرخصی را رد کرده است.

همچنین محسن میردامادی که مقابل در منزل از این موضوع با خبر شده نیز با اعلام این نکته که اگر قرار است به مرخصی بیاید لازم است به دیدار مادر بیمارش در اصفهان برود، این مرخصی را رد کرده و شبانه به زندان اوین بازگشته است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.