یکشنبه 30th ژوئن 2013 , ساعت: 11:06کد مطلب : 46928 نسخه قابل چاپ
توضیح حسین مظفر در مورد انتصاب همزمان فرزندش به ریاست تاکسیرانی و حمایت از قالیباف

میثم ما توانایی هایش بالاتر از اداره تاکسیرانی تهران است!

حسین مظفر، سخنگوی ائتلاف ۲+۱ در انتخابات ریاست جمهوری در گفتگو با روزنامه جام جم در پاسخ به این سئوال که ” بعضی سایت‌ها از انتصاب فرزند شما میثم مظفر به سمت ریاست تاکسیرانی تهران ـ که وابسته به شهرداری است ـ همزمان با حضور شما در ائتلاف ۲+۱ خبر دادند. آیا این دو موضوع با یکدیگر مرتبط بود؟” گفت: این انتصاب همزمان نبود و این دروغ محض است. اینها همان بداخلاقی‌هایی است که صورت گرفته و بسیاری از روی بی‌اطلاعی در این رابطه به گناه می‌افتند. آنها باید در این رابطه تحقیق کنند و بعد مرا متهم سازند. این انتصاب قبل از ائتلاف صورت گرفت.

به گزارش عصر ایران  وی افزود:  میثم ما قبل از این معاون سازمان فرهنگی هنری شهرداری بـــود و قبل از آن هم قائم‌مقام شهردار بود و حتی قبل از آن نیز پست‌هایی داشته که وزرای ما آن را نداشتند. اتفاقا میثم ما به جرم مظفر بودن از مناصب بالا محروم مانده است ایشان از هجده سالگی در تشکیلات بوده و اداره جلسات ۲۰۰۰ نفری را به عهده داشته است.

مظفر تصریح کرد: وی مشاور منطقه آزاد کیش و مدیرکل اتحادیه دانش‌آموزان کشور بوده و به عنوان مشاوران جوان رئیس‌جمهور فعالیت می‌کرده است. همچنین ایشان عضو هیات مدیره موسسه آی‌تی و معاون سازمان فرهنگی شهرداری بوده و قرار بود شهردار یکی از مناطق شود، اما تاکسیرانی که جزو حساس‌ترین وظایف بود و افراد دیگر نمی‌توانستند در آن فعالیت کنند به ایشان پیشنهاد شد و گفته شد با توجه به توانمندی‌های ایشان این انتخاب صورت گرفته است. شما کارنامه سه ماهه ایشان را ملاحظه کنید و ببینید که چه فعالیت موثری داشته است.

وی ادامه داد: شایعات مطرح شده جفایی است که در حق ایشان صورت گرفته و هیچ ارتباطی میان فعالیت من و ایشان وجود ندارد. پرسش من این است که چرا ما توانمندی‌های افراد را به دلایل شایعات بی‌اساس زیرسوال می‌بریم. البته این موضوع به دلیل وجود برخی از طایفه گری‌ها که در بعضی جاها وجود دارد شایعه می‌شود، اما بچه من برعکس است و توانمندی‌هایش به حدی است که باید مناصبی بالاتر از این اختیار کند. شما بهتر است به تاکسیرانی سری بزنید و عملکرد او را در آنجا بررسی کنید و خودتان در این باره قضاوت کنید.


 1. رضا

  معاون سازمان فرهنگی هنری شهرداری، قائم‌مقام شهردار، مشاور منطقه آزاد کیش، مدیرکل اتحادیه دانش‌آموزان کشور، مشاور جوان رئیس‌جمهو، عضو هیات مدیره موسسه آی‌تی، و …

  کاملاً مشخصه که ایشان چگونه در جوانی به این مقامات رسیده اند. اگر پدر سکوت می کردند، خیلی بهتر بود.

 2. صادق

  فرزند بنده هم خیلی تواناتر از امثال میثم ها هست اما متاسفانه افرادی مسئولیت می گیرند که پارتی دااشته باشند و پدر و مادرشان به رده بالاها نزدیکتر یاشند .

 3. کشگول

  مفتخوری این که از مفتخوری چین و هند بیشتر نیست که نفت را میبلعند و بجایش جنس بنجل میدهند.

  ک

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.