دوشنبه 3rd فوریه 2014 , ساعت: 11:02کد مطلب : 59209 نسخه قابل چاپ
باهنر خطاب به کوچک زاده

مگر مملکت صاحب ندارد که شما اینگونه صحبت می‌کنید؟

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تذکر به کوچک‌زاده مبنی بر اینکه نحوه استفاده از کلمات را رعایت کنید، تاکید کرد: مگر می‌شود عزت ملی ایران را فروخت، کسی غلط می کند این کار را بکند. مگر مملکت صاحب ندارد که شما این طور صحبت می‌کنید.

به گزارش  ایلنا، محمدرضا باهنر رئیس جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اظهارات کوچک‌زاده گفت: من همه سخنان شما را تحمل کرده‌ام تا اینکه به نماینده دیگری افترا زدید و ایشان می‌تواند با استفاده از ماده ۷۹ آیین‌نامه از خود دفاع کند.

وی افزود: البته بخشی از سخنان آقای کوچک‌زاده درست بود زیرا نمی‌شود به یک میلیون نفر نورچشمی گفت و ای کاش همه ۷۵ میلیون نفر نورچشمی باشند.

باهنر خطاب به دولت ابراز کرد: در خصوص نحوه و شکل توزیع سبد کالا نگرانی‌های زیادی وجود دارد و فکر می‌کنم این کار را می‌شد بهتر انجام شود‏، ولی سعی می‌کنیم در این خصوص در جلسه‌ای با دولت صحبت کنیم.

نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در تذکری به کوچک زاده اظهار کرد: نحوه استفاده از کلمات را رعایت کنید زیرا نمی‌شود هر گونه که دلتان می‌خواهد صحبت کنید چند روز پیش نیز در رابطه با سیاست خارجی گفتید عزت ملی را فروختند این چه حرفی است که شما می‌زنید.

وی ادامه داد: مگر می‌شود عزت ملی ایران را فروخت، کسی غلط می‌کند این کار را بکند. مگر مملکت صاحب ندارد که شما این طور صحبت می کنید.


حوزه :
برچسب ها :
 1. شیرازی

  اگر مملکت صاحب داشت نه کوچک اف میتوانست چنین صحبت کند نه تو دائم الوکاله و نایب رئیس خانه اشغال شده ملت بودی

 2. سید حسن

  کاش مملکت صاحب نداشت، اون موقع یک گلی، خاکی، سیمانی به سر امثال کوچک زاده می گرفتیم. مشکل اینه که صاحب داره. یعنی یک دجالی هست که مملکت رو ملک طلق پدرش میدونه و معتقده که با همه قلت سواد و فقدان عدالت و حیاء نماینده خدا در روی زمینه، بنابراین مجاز به انجام هر چپاول و جنایتی هست! دیگه کوچک زاده که از اسمش معلومه که خیلی کوچیکه و عددی به حساب نمیاد جای خود داره. پیشنماز این مملکت سالهاست که به ریق افتاده{…}، دیگه پس نمازهاش که کوچک زاده باشند حالشون معلومه.

 3. امیر

  مملکت اگه صاحب داشت که امثال کوچک زاده و حتی خود شما (باهنر) نماینده ملت نمیشدید!

 4. ناظر

  مملکت صاحب دارد. اما این ادم هم چاکر نوکر نایب صاحب مملکت است .

 5. البته.که.مملکت.صاحب.داره..اما.ادرس.صاحبش.رایادداشت.کنید.و.حرفهاتون.را.به.او.بگویید..ادرس..انگلستان..لندن.خیابان…داونینگ.پلاک.شماره.۱۰..مرکز.نخست.وزیری.انگلستان.؟

 6. جناب باهنر آقای کوچــــک زاده اولین بار نیست که چنین بی تربیتی ای کرده ایشان همین هفتــه پیش هم به یک خبرنگار محترمی گفتــه مرده شور… که در بسیاری از تلویزیونهای ماهواره ای پخش شده و در سایت ها هم مورد استقبال بعضی ها قرار گرفته، پس اولین بار نیست که ایشان حرمت نمایندگی را خدشه دار ! کرده… لذاشما زیاد ناراحت نباشنــد و ایشان والبته شما هم درکنار ایشان خیلی هــم جوش نزنیـد، ملت خودش انتخاب کرده و چون منتخبش برای اولین بار اگر نگیــم در تاریخ ولی می توانیم بگیــم در تاریخ جمهــوری اسلامی برای اولین بار عـــذرخواهی… میفهمی “عــذرخواهی” کرده ما ملت اورا می بخشیــم بهرحال این اتفاق فقط یک محاسبه اشتباه بوده بخاطر عجله درخدمتگذاری!، نه به خارجی ها مربوط است و نه به مخالفان آقای روحانی مثــل همـــین آقای کوچک اف…

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.